Kolektor danych Dolphin 6000 Zobacz większe

Kolektor danych Dolphin 6000

Nowy produkt

Połączenie wydajności oraz solidności terminali mobilnych z kompaktową i wygodną w użytkowaniu obudową smartfonów.

Więcej szczegółów

Opis

Kolektor danych Dolphin 6000 to nowoczesne, nieduże urządzenie mobilne, które posiada praktyczną, kompaktową obudowę oraz solidną konstrukcję. Co więcej, posiada ono wbudowany czytnik kodów kreskowych 1D, który pełni funkcję kolekcjonera danych. Jest również wyposażone w aparat z funkcją rejestrowania filmów, bardzo komfortową w użytkowaniu klawiaturę, a także w funkcję rejestrowania podpisu. Niniejszy kolektor posiada także porty komunikacyjne takie jak Wi-Fi oraz BT, a oprócz tego wciąż funkcjonuje jako w pełni sprawny telefon, pozwalający na przesył danych w technologii GPRS/EDGE.

Kolektor danych Dolphin 6000 pracuje w systemie Windows Mobile 6.5, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w roli "biura w kieszeni". Ponadto niniejsze urządzenie wyposażone zostało w funkcję GPS, która dodatkowo wpływa na poprawę jego funkcjonalności.

Kolektor ten to doskonałe urządzenie mobilne, ponieważ, dzięki zastosowaniu normy IP54, jest odporny na ciężkie warunki w pracy takie jak deszcz, śnieg, czy pył.

Dane techniczne

Akumulator 5.7Wh
Zakres temperatur pracy -10°C do +50°C
Klawiatura 512MB
Wymiary Wymiary [mm] 134 x 65 x 18,5
Waga 200
Wyzwalanie odczytu Czytnik kodów kreskowych Laserowy 1D
Pamięć programu 512MB
Pamięć danych 256MB
Procesor Procesor MTK 416MHz