Czytnik kodów kreskowych Voyager 1202g

Nowy produkt

Bezprzewodowy, laserowy skaner kodów kreskowych.

Więcej szczegółów

1 580,00 zł

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 15

Opis

Czytnik kodów kreskowych Voyager 1202g to urządzenie nafaszerowane wieloma praktycznymi funkcjami, dzięki którym doskonale sprawdzi się w różnorodnych punktach handlowych, szpitalach, biurach, aptekach, bibliotekach, labaratoriach, a także w przemyśle lekkim. Jest to sprawny skaner laserowy, który dzięki wbudowanej funkcji Bluetooth umożliwia bezprzewodową pracę nawet do dziesięciu metrów, co stanowi gwarancję sprawnej i wygodnej pracy. Co więcej, urządzenie zostało wyposażone w wysokiej jakości szybkę, która zmniejsza ryzyko jej uszkodzenia mechanicznego, a także skonsolidowany przycisk CodeGate wykonany z gumy.

Ponadto, niniejszy
czytnik Voyager 1202g posiada sprawny system skanujący, który umożliwia odczytywanie nie tylko jednowymiarowych kodów, ale również uszkodzonych, słabej jakości, a nawet posiadających dużą gęstość kodów kreskowych. Warto również wspomnieć, iż urządzenie zostało wyposażone w akumulator litowo-jonowy, który zapewnia jego sprawne funkcjonowanie nawet do 12 godzin. Natomiast wymiana tego akumulatora jest niezwykle prosta i sprawna.

Czytnik posiada także pamięć wewnętrzną, która pomieści
do 14000 kodów UPC. Na dodatek został on wyposażony w tryb Automatic Batch Mode, umożliwiający rejestrowanie w pamięci RAM kodów kreskowych, które zostały odczytane poza granicami bazy.

Baza
czytnika kodów kreskowych Voyager 1202g została również wyposażona w przycisk, który pozwala na znalezienie skanera w przypadku jego zagubienia. Dodatkowo baza może być zamontowana zarówno w poziomie, jak i w pionie, co pozwala na funkcjonalne zorganizowanie stanowiska pracy.

Dane techniczne

Typ czytnikabezprzewodowy
Rodzaj czytnikalaser jednoliniowy
Wzór skanujący1 linia skanująca
Zasięg odczytu0 mm – 311 mm dla typowych kodów 13 mil (0,33 mm)
Szybkość skanowania/tolerancja ruchu100 skanów na sekundę
Napięcie zasilania5V +/- 5%
Wymiaryskaner: 180 mm x 66 mm x 92 mm, baza: 200 mm x 67 mm x 97 mm
Wagaskaner: 180g (z akumulatorem), baza:185g
Wyzwalanie odczyturęczne, automatyczne