PC-POS Zobacz większe

PC-POS

Nowy produkt

Program kasowy PC-POS jest prosty i funkcjonalny w obsłudze, przeznaczony dla stanowiska komputerowego wyposażonego w monitor, drukarkę fiskalną, czytnik kodów kreskowych, wagę oraz klawiaturę.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Program kasowy składa się z kilku rodzaji, w zależności od potrzeb:
- PC-POS - stanowiska pracujące w środowisku MS Windows lub Linux
- PC-POS Premium - systemy kasowe z wieloma stanowiskami kasowymi
- PC-POS SCO - samoobsługowe kasy typu Self-Check-Out
- Mini-Market - zintegrowane stanowiska kasowo-magazynowe
- PC-Petrol - kompleksowa obsługa stacji paliw
- PC-Gastronom - program dla gastronomii
- mPOS - aplikacja do sprzedaży na urządzeniach z systemem Android

Program PC-POS składa się z bardzo intuicyjnego interfejsu użytkownika. Funkcjonalność pracy oraz prostota obsługi to jeden z największych plusów systemu - dzięki temu każda nowa osoba błyskawicznie nauczy się obsługi programu. Program umożliwia dostosowanie wyglądu ekranu kasjera. PC-POS gwarantuje bezpieczeństwo danych, nawet w przypadku utraty połączenia z bazą serwera. Program kasowy PC-POS można obsługiwac także zdalnie, jak i lokalnie. 

Program PC-POS współpracuje z wieloma urządzeniami sklepowymi tj. czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, klawiatury programowalne, czytniki kart magnetycznych, drukarki fiskalne (Novitus - Quatro, Vivo, Vento, Delio, Elzab - Omega, D10, Emar/Torell DuoPro, Posnet Thermal, Innova - Market, Profit.

Program kasowy PC-POS umożliwia:
- obsługę ekranów dotykowych, klawiatur programowalnych, rozliczeń opakowań, kart lojalnościowych i płatniczych, kodów ważonych, dowolnej ilości kasjerów
- rozliczenia kasjerów 
- rozbudowaną konfigurację uprawnień dla personelu oraz zakładki dostosowane do potrzeb branży
- możliwość otwarcia kilku paragonów równocześnie oraz przy współpracy z PC Market wystawianie faktur

Jeśli chodzi o sposoby wyszukiwania towaru to PC-Pos umożliwia je za pomoca np. czytnika kodów kreskowych, ręczne wpisanie kodu, kontekstowo na liście towarów, przez definiowanie warunków na wybranych kolumnach na liście towarów, przez definiowane parametry towarów, przez definiowane ikony szybkiej sprzedaży na ekranie dotykowym, przez zaprogramowane klawisze szybkiej sprzedaży na klawiaturze.

PC-POS jest programem idealnie nadającym się dla sklepów branżowych, supermarketów spożywczych oraz gastronomii.