Waga Elzab Pluton 2 Zobacz większe

Waga Elzab Pluton 2

Nowy produkt

Waga nadaje się zarówno do małych jak i dużych sklepów. Sprawdza się, jako urządzenie kontrolne na konkretnych działach w punktach handlowych.

Więcej szczegółów

1 249,00 zł

Opis

Waga Elzab Pluton 2 to niewielkie urządzenie posiadające bardzo funkcjonalną obudowę, która ochrania wszelkie kable oraz wtyki przed zalaniem. Co więcej, wszystkie elementy niniejszego modelu wagi zostały zrobione ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest ona bardzo solidna, wytrzymała oraz bezproblemowa jeżeli chodzi o utrzymanie jej w czystości. Posiada ona również wbudowany, niezwykle czytelny ekran. Można ją wykorzystywać zarówno w małych jak i dużych punktach handlowych zarówno jako dopełnienie stanowiska sprzedaży jak i stoiska do ważenia towarów w konkretnym dziale sklepu. Ponadto waga nadaje się również do porcjowania produktów w wielkich magazynach, a nawet w osiedlowych sklepikach.

Waga Elzab Pluton 2 została przystosowana pod kątem kompatybilności z różnymi kasami fiskalnymi, terminalami płatniczymi oraz innym sprzętem peryferyjnym. Posiada ona także zautomatyzowany system przesyłania rezultatu ważenia, co wyklucza błędy spowodowane manualnym wprowadzaniem kodów. Warto również wspomnieć, że obsługa niniejszej wagi nie przysparza żadnych problemów, jest ona bowiem szybka oraz bardzo praktyczna.

Dane techniczne

Typwaga elektroniczna, dwuzakresowa
Klasa dokładnościIII
Zakres ważenia6kg/15kg
Działka legalizacyjna2g w zakresie 0-6kg / 5g w zakresie 6-15kg
Zakres temperatury pracyod -10 do +40
WyświetlaczLCD graficzny
ZasilanieZasilacz zewnętrzny 12V-1A
Masa wagi5,3 kg (z zasilaczem)
Wymiary zewnętrzne wagi69 x 339 x 319 mm (wys. x gł. x szer.)
Klawiatura3 mikroprzełączniki: tara, zerowanie, transmisja
Wymiary użytkowe szalki254 x 319 mm