Drukarka etykiet – ułatwia i porządkuje sprzedaż

Chcesz uporządkować swój magazyn? Ten sam towar ma kilka nazw i kodów w programie magazynowym? Masz problem z szybką sprzedażą małych produktów, które nie mają swoich własnych kodów kreskowych? Wprowadź drukarkę etykiet do swojego sklepu.

Drukarki etykiet to wyspecjalizowane urządzenia przeznaczone do drukowania wysokiej jakości oznakowań. Służą także jako drukarki kodów kreskowych, ponieważ zwarte na etykietach informacje mogą być przedstawione w postaci tekstowej lub graficznej. Dostępne w naszej ofercie drukarki etykiet pozwalają na druk na różnego rodzaju podłożach: samoprzylepnych foliowych lub papierowych, materiałach tekstylnych, poliestrach, plastiku i wielu innych. Sam wydruk realizowany jest w dwóch technologiach. Druk termiczny polega na druku bezpośrednio na materiale wrażliwym na temperaturę np. na papierze termicznym oraz druk termotransferowy, który wykorzystuje specjalne kalki wrażliwe na temperaturę, pozostawiające druk na podłożu.

Drukarki etykiet znajdują swoje zastosowanie nie tylko w sklepie. Dzięki wielości oferowanych urządzeń oraz zróżnicowanym parametrom, bardzo dobrze sprawdzą się m. in. w:
– domu lub małym biurze – dzięki dużej funkcjonalności drukarka etykiet powoli na oznaczenie dokumentów, kabli, czy wszelkiego rodzaju wtyczek. Drukować można także etykiety adresowe, które mogą zostać dowolnie zaprojektowane poprzez dodanie obramowania, grafiki i zmianę czcionki. Wysyłanie korespondencji stanie się szybsze i łatwiejsze.
– biurze – drukarki etykiet umożliwiają wprowadzenie systemu segregowania dokumentów poprzez wydruk zrozumiałych objaśnień, etykiet i identyfikatorów na laminowanych taśmach o dużej wytrzymałości. Znajdą one szereg zastosowań, np. do katalogowania dokumentów, czy też oznaczania regałów,
– przemyśle – drukarki dedykowane do działalności przemysłowej cechują się niezawodnością i wydajnością, a dzięki możliwości obsługi trwałych etykiet i dużych rolek papieru minimalizują czas poświęcony na zmianę drukowanych etykiet,
– elektryce i instalatorstwie – drukarki dedykowane dla tej grupy odbiorców cechują się wytrzymałością i niezawodnością, a etykiety na nich drukowane są trwałe i czytelne dzięki np. wykorzystaniu podwójnie laminowanych taśm, które zachowują czytelność nawet w ciężkich warunkach.

Wiodący producent urządzeń fiskalnych, polska firma ELZAB SA proponuje swoim klientom drukarki fiskalne renomowanej marki Godex, które spełnią wymagania klientów rozpoczynających przygodę z etykietami. Po szczegółową specyfikację i dobór odpowiedniego urządzenia zapraszamy do Centrum Kas Fiskalnych w Kędzierzynie-Koźlu, Raciborzu i Wodzisławiu Śląskim.