POSNET TRIO – nowoczesna drukarka z ogromem możliwości

Drukarka POSNET TRIO to innowacyjne urządzenie, które w pełni dopasujesz do potrzeb swojej działalności. TRIO to trzy rozwiązania: możliwość standardowej współpracy z komputerem stacjonarnym, bądź laptopem, komunikację z tabletem montowanym w uchwycie drukarki, czy też funkcjonalność bileterki.

Urządzenie oferowane przez firmę POSNET jest wyposażone w moduł elektronicznej kopii paragonów, duży i czytelny ekran LCD, wytrzymały akumulator i wydajny mechanizm termiczny. Drukarka TRIO dzięki 2 protokołom komunikacyjnym: Posnet oraz Thermal, może współpracować z większością programów sprzedażowych, magazynowych i gastronomicznych. Dodatkowo, funkcjonalność tej drukarki fiskalnej można wykorzystać przy użyciu popularnych systemów – Windows, iOS czy też Linux, co pozwala na jej szerokie zastosowanie w różnych branżach.

Standardowa wersja drukarki w dowolnym czasie może zostać rozszerzona dzięki trzem modułom umożliwiającym obsługę różnego typu interfejsów takich jak: RS-232, Bluetooth czy złącza szuflady kasowej. Urządzenie można również wyposażyć w uchwyt służący do zamontowania tabletu.

POSNET TRIO obsługuje do 250 tys. kodów PLU skonfigurowanych w programie sprzedażowym. Urządzenie pozwala również na wydruk nazw oferowanych produktów i usług o długości 80 znaków (z dodatkową linią opisu), co umożliwia jednoznaczną identyfikację całego asortymentu. Dzięki systemowi drop in – wrzuć i drukuj, wymiana rolki papieru o wymiarach 57 mm x 30 m jest bardzo szybka i wygodna.

Model TRIO w standardzie posiada złącze USB, które gwarantuje płynną komunikację np. z komputerem oraz jednoczesne zasilanie akumulatora drukarki. Urządzenie wyposażono także w uniwersalne gniazdo Posnet Multiport umożliwiające łatwe rozbudowanie drukarki o dodatkowe interfejsy komunikacyjne, np. RS-232 i moduł bezprzewodowy Bluetooth. Dzięki czemu drukarka TRIO sprawdzi się w trakcie współpracy z różnorodnymi urządzeniami elektronicznymi, np. z wagą, czytnikiem kodów kreskowych, czy drukarką zamówień. Wbudowany graficzny ekran LCD, wyświetlający obraz w rozdzielczości 192×64 piksele pozwala na wygodne korzystanie z funkcjonalnego i intuicyjnego w obsłudze menu. W czasie sprzedaży na czytelnym ekranie wyświetlane są komunikaty dotyczące danej transakcji.

Drukarka fiskalna POSNET TRIO może wystawiać zarówno paragony dla klientów indywidualnych, jak i faktury VAT, a także dowolne wydruki niefiskalne, np. kupony rabatowe, bony zakupowe, doładowania GSM, czy informacje o promocjach. Poza tym, urządzenie oferuje szeroką funkcjonalność w zakresie zarządzania wyglądem i zawartością konkretnych dokumentów. Na wydrukach emitowanych przez TRIO mogą się znaleźć m. in. różnego rodzaju grafiki, kody kreskowe oraz NIP nabywcy. Poza tym, urządzenie oferuje szeroką funkcjonalność w zakresie zarządzania wyglądem i treścią konkretnych dokumentów.

Drukarka fiskalna POSNET TRIO posiada wydajna baterię, która przy pełnym naładowaniu umożliwia wydruk o 60 tys. linii tekstu na drukowanych dokumentach. Z drukarki można śmiało korzystać również w przypadku braku dostępu do źródła zasilania.