Ty także możesz mieć terminal płatniczy! ZA DARMO!

Taniej nie będzie. Prościej nie będzie. Wciąż zastanawiasz się nad wprowadzeniem terminala płatniczego do swojej firmy? Zrób to teraz! ZA DARMO!

Jak to możliwe?

Mali i średni przedsiębiorcy chcący rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych, dzięki Programowi Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” mogą to zrobić bez ponoszenia opłat.

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju. Programem zarządza Fundacja Polska Bezgotówkowa, której fundatorem jest Związek Banków Polskich.

Sprawdź czy spełniasz warunki:

Przedsiębiorcy chcący przystąpić do programu muszą spełnić poniższe warunki:

  • przez co najmniej 12 miesięcy przed podpisaniem umowy przedsiębiorca nie oferował usług płatności instrumentami płatniczymi opartymi o kartę, w tym w środowisku fizycznym oraz w ramach płatności on-line,
  • przedsiębiorca nie prowadzi działalności w ramach sieci handlowych, usługowych lub podobnych obejmujących więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym,
  • przedsiębiorca nie prowadzi działalności w ramach franczyzy obejmującej więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym,
  • przedsiębiorca nie prowadzi działalności jako operator automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.) w zakresie w jakim przystępuję do Programu.

Sprawdź co zyskujesz:

Po spełnieniu warunków przedsiębiorca otrzymuje dofinansowanie na poczet:

  • dzierżawy terminala przez 12 miesięcy od daty podpisania umowy z PayTel bez względu na wybrane urządzenie,
  • opłat z tytułu prowizji od przeprowadzonych transakcji do wartości 100.000 PLN na jeden terminal.

Przedsiębiorca, który przystąpi do programu, może wynająć do trzech terminali, które będą objęte całkowitym dofinansowaniem na powyższych warunkach (bez względu na wysokość obrotu).

Zgłoś się do nas!

Przedsiębiorcy, którzy podjęli decyzję mogą zdecydować o długości trwania umowy i szczegółowych warunkach związanych z ich branżą. Po więcej informacji zapraszamy do naszych oddziałów.