Kasy Fiskalne

Centrum Kas Fiskalnych oferuje szerokie spektrum kas fiskalnych, zróżnicowanych pod względem wielkości, użyteczności oraz funkcji. W naszym asortymencie znajduje się zarówno mała kasa fiskalna, jak i kasa fiskalna przenośna, średnia oraz systemowa, a także kasa bileterka. Znajdujące się w naszej ofercie kasy fiskalne, posiadają gwarancję najwyżs...

Centrum Kas Fiskalnych oferuje szerokie spektrum kas fiskalnych, zróżnicowanych pod względem wielkości, użyteczności oraz funkcji. W naszym asortymencie znajduje się zarówno mała kasa fiskalna, jak i kasa fiskalna przenośna, średnia oraz systemowa, a także kasa bileterka. Znajdujące się w naszej ofercie kasy fiskalne, posiadają gwarancję najwyższej jakości, solidności oraz bezawaryjności. Są to kasy renomowanych producentów, takich jak: Elzab oraz Posnet, które cieszą się ogromną popularnością. Co więcej, w naszym asortymencie dostępne są kasy fiskalne dla lekarzy, kosmetyczek oraz szerokiego spektrum przedsiębiorstw o zróżnicowanym profilu działalności. Warto także wspomnieć, iż w naszej ofercie mamy najtańsze kasy fiskalne.

Więcej

Kasy Fiskalne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Małe

  Centrum Kas Fiskalnych posiada w swojej ofercie małe kasy fiskalne, które idealnie sprawdzą się zarówno w małych, jak i średnich przedsiębiorstwach o profilu handlowym oraz usługowym. Niniejsze kasy pomimo swojego kształtu, wyposażone są w wiele praktycznych funkcji, które zwiększają komfort ich użytkowania oraz możliwości zastosowania. Co więcej, niektóre z dostępnych w naszej ofercie kas fiskalnych, doskonale nadają także jako urządzenia do pracy mobilnej. W naszym asortymencie znajdą Państwo kasy następujących marek: Elzab oraz Posnet.

 • Mobilne

  Centrum Kas Fiskalnych posiada w swoim asortymencie mobilne kasy fiskalne, które doskonale sprawdzą się w pracy w terenie. Wyróżniają się lekkością, kompaktowym kształtem, a także łatwością w obsłudze. Przenośna kasa fiskalna, wyposażona jest w wiele innowacyjnych systemów, które stanowią gwarancję jej bezproblemowej pracy oraz rozszerzają możliwości jej zastosowania. Co więcej, mobilna kasa fiskalna może służyć również jako kasa stacjonarna. Znajdą Państwo u nas mobilne kasy fiskalne następujących producentów: Posnet oraz Elzab.

 • Średnie

  Centrum Kas Fiskalnych oferuje Państwu szeroki wybór średnich kas fiskalnych, które zostały stworzone do funkcjonowania zarówno w małych, jak i średnich oraz dużych placówkach handlowo-usługowych. Posiadają one wiele nowoczesnych systemów, zwiększających ich funkcjonalność, natomiast dzięki obecności portów komunikacyjnych, mogą współpracować z innymi urządzeniami peryferyjnymi. Mnogość funkcji nie utrudnia jednak ich użytkowania. W naszym asortymencie znajdą Państwo kasy Elzab i kasy Posnet, które stanowią pionierski trzon branży fiskalnej.

 • Systemowe

  Centrum Kas Fiskalnych oferuje Państwu systemowe kasy fiskalne, dedykowane dla dużych i średnich przedsiębiorstw. Doskonale sprawdzą się one w hipermarketach, restauracjach lub sklepach odzieżowych, w których występuje wzmożony ruch. Niniejsze kasy posiadają wytrzymałą konstrukcję oraz zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu stanowią urządzenia bezawaryjne. Wyposażone zostały w szerokie spektrum innowacyjnych systemów, które ułatwiają ich użytkowanie oraz zwiększają możliwości ich zastosowania. W naszym asortymencie znajdują się kasy fiskalne Elzab i kasy fiskalne Posnet.

 • Bileterki

  Centrum Kas Fiskalnych posiada w swoim asortymencie bileterki autobusowe, zdolne do pracy w ciężkich warunkach. Zostały one wyposażone w szerokie spektrum innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają ich błyskawiczną pracę oraz łatwą obsługę. Co więcej, urządzenia te zostały wykonane z solidnych materiałów, dzięki czemu są wytrzymałe na wstrząsy, nieuniknione w autobusach oraz na uszkodzenia mechaniczne. Warto wspomnieć, iż bileterka jest to kasa fiskalna, jednakże specjalnie przystosowana do warunków pracy w autobusie.