Oddział Racibórz
47-400 Racibórz,
ul. Klasztorna 12 (róg Klasztornej i Ogrodowej)
e-mail: [email protected]
nr tel.: 32 415 98 18

Oddział Wodzisław Śląski
44-300 Wodzisław Śląski,
ul. Świętego Jana 16
e-mail: [email protected]
nr tel.: 32 440 89 88

Oddział Kędzierzyn-Koźle
47-200 Kędzierzyn-Koźle,
ul. W. Planetorza 9/2
e-mail: [email protected]
nr tel.: 77 482 67 47WIĘCEJ INFORMACJI O FIRMIE

SOFTib Pion Komputerowy
SOFTib to firma składająca się z dwóch pionów: Pion Centrum Kas Fiskalnych oraz Pion Komputerowy. Natomiast każdy z pionów dzieli się na dwa podstawowe działy. W ramach CKF zajmujemy się sprzedażą urządzeń fiskalnych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne) i niefiskalnych (wagi elektroniczne, szuflady kasowe, terminale płatnicze, czytniki kodów kreskowych, kolektory danych, metkownice), a także ich serwisowaniem.

W pionie komputerowym naszą domeną jest sprzedaż urządzeń komputerowych (komputery, laptopy, monitory, dyski twarde, sprzęt RTV, sprzęt Foto, sprzęt do domu i ogrodu) i materiałów eksploatacyjnych (tusze, tonery, regeneracja, napełnianie). Zaś w ramach drugiego działu podlegającego pod niniejszy pion, zajmujemy się obsługą serwisową zarówno drukarek, jak i komputerów, outsourcingiem informatycznym, wdrażaniem oprogramowania, realizacją stron internetowych.

WSPÓŁPRACA

Pion Wydawniczy

Raciborskie Media Pion Wydawniczy
Raciborskie Media są wydawcą dwutygodnika Gazeta Informator oraz portalu internetowego raciborz.com.pl. Jako wydawnictwo oferujemy również wykonywanie opracowań redakcyjnych, usług językowo-tłumaczeniowych, skład i łamanie DTP oraz wydawanie książek.

Ponadto świadczymy także szeroki zakres usług z dziedziny projektów i reklamy. W ramach tego segmentu zajmujemy się usługami poligraficznymi oraz reklamą zewnętrzną, w tym tworzeniem projektów graficznych, wizytówek, ulotek, katalogów, banerów reklamowych, kalendarzy, szyldów, ekspozytorów, kasetonów, teczek ofertowych, wydruków na folii, systemów wystawienniczych oraz potykaczy.

Specjalizujemy się również w tworzeniu stron internetowych oraz w pozycjonowaniu, a także doradzamy Klientom w kwestii kreowania wizerunku oraz budowania marki.