Wagi Elektroniczne

Centrum Kas Fiskalnych oferuje kontrolne, kalkulacyjne oraz etykietujące wagi elektroniczne, niezbędne zarówno w mniejszych sklepach handlowo-usługowych, jak i w magazynach. Znajdujące się w naszym asortymencie modele wag stanowią połączenie funkcji sprawdzonych z innowacyjnymi, co daje szerokie możliwości użytkowania tychże urządzeń. Co więcej,...

Centrum Kas Fiskalnych oferuje kontrolne, kalkulacyjne oraz etykietujące wagi elektroniczne, niezbędne zarówno w mniejszych sklepach handlowo-usługowych, jak i w magazynach. Znajdujące się w naszym asortymencie modele wag stanowią połączenie funkcji sprawdzonych z innowacyjnymi, co daje szerokie możliwości użytkowania tychże urządzeń. Co więcej, niniejsze wagi zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu są bardziej odporne na codzienną eksploatację. W naszym sklepie internetowym posiadamy wagi sklepowe następujących producentów: Elzab, Cas, Dibal oraz Novitus.

Więcej

Wagi Elektroniczne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Kontrolne

  Centrum Kas Fiskalnych oferuje Państwu szeroki wybór elektronicznych wag kontrolnych, które dzięki różnorodnym funkcjom posiadają szerokie możliwości zastosowania. Poniżej można znaleźć wagi kontrolne najwyższej jakości, które oprócz solidnego wykonania, posiadają również nowoczesny wygląd oraz innowacyjne rozwiązania zarówno technologiczne jak i elektroniczne. Oferowane przez nas wagi sklepowe dostępne są w różnych rozmiarach oraz zakresach ważenia. Proponujemy Państwu wagi następujących sprawdzonych marek: Elzab, Novitus oraz Cas.

 • Kalkulacyjne

  Centrum Kas Fiskalnych zaprasza do zapoznania się z szeroką gamą kontrolnych wag elektronicznych, które znajdują się w naszej ofercie. Proponujemy Państwu innowacyjne urządzenia, które charakteryzują się mnogością nowoczesnych i sprawdzonych funkcji oraz systemów, a także szczególnie atrakcyjnym wyglądzem. Co więcej, wagi te dedykowane są zarówno dla małych, jak i średnich i dużych placówek handlowych, a co najważniejsze, dostosowane do ich potrzeb oraz wymagań. U nas znajdą Państwo wagi sklepowe następujących producentów: Elzab, Novitus oraz CAS.

 • Etykietujące

  Centrum Kas Fiskalnych posiada szeroką ofertę elektronicznych wag etykietujących, które z kolei charakteryzują się szerokim spektrum funkcji, dzięki czemu mogą odnaleźć się nie tylko w średnich, czy dużych przedsiębiorstwach, ale także w firmach produkcyjnych. Zawarte w naszej propozycji modele wag to urządzenia innowacyjne, wyróżniające się pod względem atrakcyjnego designu oraz prostoty w obsłudze i programowaniu. Oferujemy Państwu wagi sklepowe producentów Novitus i CAS. Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnością poniższych wag etykietujących.

 • Osobowe

  Centrum Kas Fisklanych posiada szeroką oferte wag osobowych, które stosuje się do kontroli ciężaru ciała osób (np. w celach medycznych czy sportowych). W ofercie Posnet znajdują się wagi FAWAG przeznaczone do ważenia dzieci i dorosłych. Do ich najważniejszych funkcjonalności należą: automatyczne zerowanie masy pustego pomostu, filtr masy, tarowanie, blokada tary, podgląd masy brutto. To znakomite wagi, które sprawdzą się w gabinetach lekarskich, szpitalach i ośrodkach zdrowia oraz klubach sportowych.