BILETERKA EMAR 205 Zobacz większe

BILETERKA EMAR 205

Nowy produkt

Stworzona do sprzedaży mobilnej biletów w autobusach.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

3 300,00 zł

Opis

Bileterka Emar 205 może byc wyposażona w panel dotykowy lub klawiaturę mechaniczną. Posiada elektroniczną kopię paragonu, jak również automatyczny obcinacz papieru. Wydruk jest dwukrotnie szybszy w stosunku do wcześniejszego modelu, a szerokość rolki 57 mm pozwala na uzyskanie bardziej czytelnego biletu. Stworzona do pracy w nowym systemie Informica 2.0.

Bileterka Emar 205 pozwala na dostosowanie jej właściwości do swoich potrzeb. Posiada obsługę biletów elektronicznych mifare, czytnik kodów QR, obsługę terminala płatniczego, obsługę tablic kierunkowych autobusu, możliwość pracy zdalnej oraz lokalizację GPS.

Bileterka Emar 205 spełnia wymogi Ministerstwa Finansów, posiada rejestrację dopłat do biletów ulgowych oraz możliwość wydruku wielu rodzaji biletów. Bileterka ma duży 7-calowy wyświetlacz oraz dodatkowy wyświetlacz dla pasażera. W obudowie można schowac kluczyk, a pamięć fiskalna pozwoli na wydruk 2000 raportów. Drukarka umożliwia również pracę z kartą kierowcy, jak i bez.

Bileterka Emar 205 umożliwia umieszczenie nipu nabywcy na paragonie, grafiki w nagłówku i stopce, jak równiez sprzedaźć biletów w różnych walutach i biletów zagranicznych. Zabezpiecza także bilety przed podrobieniem. Oprogramowanie aktualizuje się zdalnie przez WI-FI, a stawki podatkowe zmieniaja się automatycznie. Identyfikacja kierowcy oraz kontrolera oraz informacje o ilości pasażerów i wolnych miejsc w autobusie to jej dodatkowe atuty.