Czytnik kodów kreskowych Zebex Z-3192 BT Zobacz większe

Czytnik kodów kreskowych Zebex Z-3192 BT

Nowy produkt

Zapytaj o dostępność 

[email protected]

Telefony: 77 482 67 47, 533 355 477

Więcej szczegółów

Opis

Rodzaj czytnikaradiowy linear imager 2D
Zasięg odczytu203 mm
Wymiary147 x 62 x 114,5 mm
Waga210g (z akumulatorem)
Wyzwalanie odczytuprzycisk/automatyczny

Więcej informacji

Czytnik kodów kreskowych Zebex Z-3192 BT to urządzenie stworzone do odczytu najbardziej znanych kodów kreskowych 1D i 2D. Dzięki zastosowaniu funkcji Bluetooth, może ono pracować bezprzewodowo nawet do 100 metrów od miejsca, w którym znajduje się urządzenie współpracujące oraz do 75 metrów od stacji. W przypadku bezprzewodowej pracy czytnika, rozpoczyna on odczyt po naciśnięciu specjalnego przycisku, natomiast w czasie, gdy urządzenie ulokowane jest w stacji, odczytywanie kodów kreskowych odbywa się automatycznie.

Bardzo przydatną funkcją, którą posiada niniejszy czytnik, jest
możliwość zapisu kodów w jego pamięci wewnętrznej w sytuacji, gdy skaner znajduje się poza zasięgiem. Kody te zostają automatycznie przetransmitowane do bazy, gdy urządzenie znajdzie się ponownie w zasięgu.

Czytnik kodów kreskowych Zebex Z-3192 BT jest kompatybilny z następującymi urządzeniami: komputer, drukarka etykietująca oraz sprzęt peryferyjny. Co więcej, jest on niezwykle funkcjonalny, gdyż posiada w swojej obudowie gumowe elementy, które stanowią ochronę przed wyślizgnięciem. Natomiast niezwykle praktyczna obudowa gwarantuje pracę w najwyższym standardzie, jeżeli chodzi o wygodę w użytkowaniu.