PC-Gastronom Zobacz większe

PC-Gastronom

Nowy produkt

Intuicyjny i prosty w obsłudze program dla branży gastronomicznej.

Więcej szczegółów

Opis

PC-Gastronom przy współpracy z PC-Market oraz Konsolą Kupca staje się kompleksowym systemem zarządzania restauracją. Może pracować zarówno na samodzielnej kasie, jak również w sieciowym systemie kas. PC-Gastronom umożliwia pracę na różnych ekranach, zarówno na monitorze dotykowym, jak i zwykłym. 

PC-Gastronom posiada panele szybkiej sprzedaży, przejrzysty i prosty interfejs, ekran kuchenny i zamówień, dzięki czemu każdy z pracowników szybko odnajdzie się w obsłudze. Drukarka kuchenna jest tutaj dodatkowym atutem. 

Program PC-Gastronom umożliwia dopasowanie się do swoich potrzeb. Można skonfigurowac jego wygląd, jak i funkcjonalność okna. Przy współpracy z PC-Market możliwa jest także kontrola nad pracą kelnerów. PC-Gastronom pozwala sprawdzić transakcje kelnera, jego obroty, czy np. jego saldo. 

System umożliwia pracę jednocześnie kilku kasjerom, przy równoczesnym otwarciu kilku rachunków. Można także założyć blokadę w czasie, gdy kasa nie jest używana.

System PC-Gastronom współpracuje z wagami, drukarkami kuchennymi i bonów, wyświetlaczami, bonownikami, klawiaturami programowalnymi, licznikami klientów, czytnikami kart magnetycznych, elektronicznych I pinpadów oraz systemami monitoringu.