Sterylizator Powietrza Elzab Care SP1 UV-C Biały- poekspozycyjny

Nowy produkt

Sterylizator powietrza, który wykorzystasz zarówno w swojej firmie jak i w domu.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Sterylizator powietrza Care SP1 UV-C przepływowy usuwa do 99% bakterii, wirusów i grzybów, z czego 90% już przy jednokrotnym przepływie powietrza przez tunel. Posiada wysokiej jakości świetlówkę emitującą promienie UV-C, która gwarantuje skuteczność działania sterylizatora. Dwa filtry węglowe zapewniają zmniejszenie ilości zanieczyszczeń stałych znajdujących się w powietrzu. Dzięki użytej osłonie jest całkowicie bezpieczny dla otoczenia – można uruchamiać go w pomieszczeniu, w którym przebywają ludzie. Nie przeszkadza w pracy – pracuje z natężeniem dźwięku zaledwie 45 dBA.

Konstrukcja sterylizatora powietrza (jego smukła, wysoka obudowa oraz podstawa, na której jest zamontowany), umożliwiają odpowiednią cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. Wloty powietrza są odizolowane od podłoża szeroką podstawą, dzięki temu kurz i pył nie są zasysane bezpośrednio z podłogi do urządzenia. Wpływa to na lepszą jakość powietrza oraz dłuższą żywotność filtrów. Dzięki zamontowanym kółkom jest stabilny i można go bez problemu przemieszczać pomiędzy pomieszczeniami. Zastosowane kółka posiadają możliwość zmiany kierunku oraz blokadę ruchu. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta, po jego włączeniu proces sterylizacji powietrza rozpoczyna się automatycznie.

Jak działa sterylizator powietrza Care SP1 UV-C?

 1. U nasady korpusu Tunelowego sterylizatora powietrza znajdują się otwory wlotowe, którymi wędrujące powietrze zasysane jest do wnętrza urządzenia.

 2. Umieszczony w podstawie filtr węglowy oczyszcza powietrze z cząsteczek stałych i odorów.

 3. Następnie powietrze wędruje wzdłuż lamp bakteriobójczych , które skutecznie zabijają wszelkie drobnoustroje chorobotwórcze.

 4. Ruch powietrza wymuszony jest dzięki zastosowaniu wentylatora do pracy ciągłej, charakteryzującego się bardzo niskim poziomem hałasu.

 5. Finalnie, wysterylizowane powietrze wydostaje się poprzez otwory wylotowe umieszczone na przedzie kolumny sterylizującej.

Dzięki przemyślanej konstrukcji tunelowego sterylizatora powietrza sterylizacji poddawany jest również filtr węglowy poprzez działanie lampy UV-C, co zapobiega niepotrzebnemu namnażaniu się bakterii, jak w standardowych oczyszczaczach powietrza.

ŚWIETLÓWKA

 • Moc świetlówki: 36 W
 • Żywotność świetlówki: 9000 h
 • Długość fali: 253,7 nm
 • Producent świetlówki: Philips
 • Masa: 20,5 kg
 • Wymiary
  Obudowa: 160 mm x 160 mm x 1500 mm
  Podstawa: 400 mm x 400 mm x 6 mm


DANE TECHNICZNE

 • Wydajność: do 50m3 na godzinę
 • Gwarancja 24 miesiące (za wyjątkiem świetlówki)
 • Natężenie dźwięku: 45 dBA
 • Moc urządzenia: 56 W