Kolektor danych UNITECH HT660e Zobacz większe

Kolektor danych UNITECH HT660e

Nowy produkt

Zapytaj o dostępność 

[email protected]

Telefony: 77 482 67 47, 533 355 477

Więcej szczegółów

Opis

Zakres temperatury pracy-10 do 50 [st. C]
Wyświetlacz2,7' dotykowy
Klawiatura36 klawiszy
InterfejsyBT/WIFI/USB
Typ czytnikalaser
Zasięg odczytuAkumulator 2000mAh / 3,7V
Wymiary199.5 x 79 x 39.6 [mm]
Waga360 [g]
Pamięć programu256
Pamięć danych128
Procesor667Mhz

Więcej informacji

Kolektor danych UNITECH HT660e to urządzenie wyposażone w skaner kodów kreskowych, który zwiększa jego funkcjonalność. Stworzone zostało do pracy w branży produkcyjnej, logistycznej, bądź działu sprzedaży detalicznej. Może być obsługiwane zarówno jedną, jak i dwoma rękami, a na wyposażeniu posiada dodatkowo bardzo praktyczny uchwyt. Do każdego kolektora dołączane jest w pakiecie oprogramowanie JGPe Development Tool, które pozwala na proste i szybkie kreowanie aplikacji mobilnych na terminale płatnicze, a następnie ich zespolenie z technologią informatyczną.

Dodatkowo, niniejsze urządzenie posiada następujące interfejsy:
Wi-Fi, Bluetooth oraz USB. Funkcjonuje ono na systemie operacyjnym Windows 6.0, posiada czytelny, kolorowy wyświetlacz dotykowy. Warto również wspomnieć, że może współpracować z innymi urządzeniami, na przykład z drukarkami mobilnymi, co otwiera przed firmą szerokie możliwości rozwoju.

Kolektor danych UNITECH HT660e jest niezawodnym urządzeniem stworzonym z solidnych materiałów, dzięki czemu cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne spowodowane np. wielokrotnymi upadkami. Co więcej, kolektor wyposażony został w normę IP54, która chroni je przed dostaniem się pyłu oraz wody. Natomiast wytrzymały akumulator pozwala na nieprzerwaną pracę nawet przez osiem godzin.