Nowy Newland MT90 Orca II Zobacz większe

Newland MT90 Orca II

Nowy produkt

Zapytaj o dostępność 

[email protected]

Telefony: 77 482 67 47, 533 355 477

Więcej szczegółów

Opis

Design Newland MT90 Orca II wraz z systemem operacyjnym Android 8.1 Oreo, gwarantują wyjątkowo intuicyjne korzystanie z urządzenia. Niezwykle prostą i szybką inwentaryzację zapewnia opcjonalny uchwyt RFID UHF, który umożliwia błyskawiczną rejestrację tagów RFID. Solidna obudowa oraz gumowa powłoka, zabezpieczają komputer mobilny przed uszkodzeniami spowodowanymi upadkami na beton z wysokości 1,5 m, a dodatkowo zapewnia szczelność na pyły i ciecze, potwierdzoną certyfikatem IP65. Wzmocniona konstrukcja zapewnia wyższą odporność na trudne warunki panujące w wymagających środowiskach, np. na liniach produkcyjnych lub w chłodniach. 

Terminal danych MT90 Orca II jest wyposażony w pięciocalowy, pojemnościowy ekran dotykowy i oparty na półprzewodnikowej technologii CMOS moduł skanujący, który w parze z autorską technologią przetwarzania danych, umożliwia odczyt wszystkich standardowych kodów 1D i 2D. Komputer mobilny MT90 Orca II jest wyposażony w aparat fotograficzny o matrycy 8 Mpx oraz standardowe wejście micro USB. Nieprzerwaną pracę przez 10 godzin umożliwia litowo-jonowy akumulator o pojemności 4500 mAh.

W pakiecie urządzenie oferuje oprogramowanie Ndevor – autorski software firmy Newland, który sprawia, że zarządzanie wieloma urządzeniami z jednego miejsca staje się bardzo proste. 

Zestaw podstawowy: terminal, zasilacz, akumulator

Akcesoria: dok USB, dok Ethernet, kabel komunikacyjny USB, uchwyt pistoletowy

Dane techniczne

Wyświetlacz operatora5'' WVGA 1280x720, dotykowy pojemnościowy, kolorowy z podświetleniem
ZasilanieAkumulator Li-Polymer 4500 mAh
Klawiatura10 klawiszy, z podświetleniem
Rodzaj czytnikaImager 2D
Wymiary155 x 78,5 x 20,5 mm
Waga260 g
Pamięć programu16 GB ROM
Pamięć danych2 GB RAM
Procesor1.3 GHz Quad Core Processor
Odczytywane kody kreskowe1D, 2D