Small Business - moduł kadry i płace Zobacz większe

Tylko online

Small Business - moduł kadry i płace

Nowy produkt

Moduł kadry i płace do programu Small Business.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

- Moduł kadry i płace do programu Small Business daje możliwość sprawnego i bezproblemowego naliczania pensji dla osób zatrudnionych w przedsiębiorstwach funkcjonujących w różnorodnych schematach wynagradzania: pensja zasadnicza, godzinowa, prowizyjna, akordowa, zgodnie z rejestrem czasu pracy oraz z różnorodnymi prowizjami i potrąceniami.
- Posiada szablony różnego rodzaju dokumentów: umowa o pracę, o zlecenie, o dzieło, RMUA, kwestionariusze osobowe, karta czasu pracy, odcinek płacowy.
- Niniejszy moduł stanowi pomoc w samoczynnym wyliczaniu pensji za okres trwania chorobowego, zasiłku chorobowego itp.
- Ten moduł współpracuje również z systemem "Płatnik", dzięki czemu daje możliwość wyliczenia miesięcznych deklaracji oraz tworzeniu i eksportowaniu następujących dokumentów: ZZA, ZIUA, ZUA.
- Moduł wytwarza również całoroczne karty wynagrodzeń, które stanowią podstawę do wystawienia dla pracowników następujących dokumentów: PIT-11 oraz PIT-40.
- Podatek od płac wypłaconych naliczany jest każdego miesiąca, a także z perspektywy całego roku wraz z deklaracją PIT-4R.
- Oświadczenie podatkowe może być wysłane z użyciem e-Deklaracji, wydrukowane w zależności od potrzeb: na gotowym formularzu, bądź pustej kartce.
- Moduł ten umożliwia również sprawdzanie ilość urlopów do wykorzystania przez pracowników.
- Program tworzy także podsumowanie rozliczeń z pracownikami wraz z sumowaniem średniej płacy osiągniętej w danym przedziale czasowym.
- Niniejszy dodatek pozwala stworzyć różnego typu raporty oraz wykazy informacji o płacach, które są niezbędne w dziale księgowym.