Small Business - wersja samodzielny POS Zobacz większe

Small Business - wersja samodzielny POS

Nowy produkt

Wersja programu Small Business - samodzielny POS - dedykowana dla dużych punktów sprzedaży produktów spożywczych.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

"Samodzielny POS" to wersja programu Small Business, stworzona z myślą o dużych placówkach handlowych, ukierunkowanych na sprzedaż produktów spożywczych, które wykorzystują drukarki fiskalne. Celem niniejszego dodatku jest ochrona pracy sklepu w czasie wyłączenia serwera. Dzięki temu możliwe jest zachowanie bezpieczeństwa programu oraz wykonanie korekt w konfiguracji sieci, a także przeprowadzenie procedury serwisowej za dnia, podczas standardowych godzin pracy palcówki handlowej.

POS stanowi w pełni samodzielne stanowisko handlowe, które wyposażone jest we własną bazę danych, dzięki czemu nie wymaga bieżącego połączenia z serwerem, by funkcjonować we właściwy sposób. Baza POS-a, gdy tylko uzyska łączność z serwerem, automatycznie pobiera wszelkie aktualne dane, które zostały wprowadzone do głównej bazy serwera. Natomiast w przypadku nagłego zerwania połączenia, POS uzupełni swą bazę zaraz po odzyskaniu łączności. Dodatkowo, niniejszy program wyposażony został w specjalne zabezpieczenia przed przerwaniem połączenia komunikacyjnego w czasie odbierania danych, a także w optymalizację, która pozwala na zredukowanie liczby przesyłanych informacji.

Co więcej, POS w określonych wcześniej przedziałach czasowych przesyła wystawione rachunki do głównej bazy serwera. Natomiast wszystkie paragony zapisywane są w wewnętrznej bazie POS-a, obojętnie, czy posiada on w tym momencie łączność z bazą główną, czy też nie.

Liczba stanowisk POS, które pracują pod jednym serwerem jest niemalże nieograniczona, gdyż przy właściwej sprawności serwera możliwe jest stworzenie nawet 20 stanowisk sprzedaży, które mogą pracować w tym samym czasie.

Ponadto, niniejsza wersja programu umożliwia równoczesne korzystanie z dwóch drukarek fiskalnych (jedna do sprzedaży alkoholu, a druga do pozostałych towarów) oraz intuicyjne kierowanie towarów na jedną, bądź drugą drukarkę.

Dodatkowo do stanowiska POS można podłączyć wagę kalkulacyjną oraz przeprowadzać sprzedaż z użyciem kart rabatowych.