Wyprzedaż! Pakowarka próżniowa CAS CVP-260/PD Zobacz większe

Pakowarka próżniowa CAS CVP-350//MS/GAS

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

5 890,00 zł

Opis

Pakowarka próżniowa CAS CVP przeznaczona jest do pakowania produktów spożywczych jak również artykułów przemysłowych. Pakowanie odbywa się poprzez wytworzenie próżni w woreczku który jest opakowaniem produktu a następnie wykonaniu zgrzewu zamykającego. 

Listwa grzewcza posiada możliwość nadruku na linii zamknięcia informacji takich jak data pakowania, data przydatności do spożycia, nazwę producenta. 

Pakowarka próżniowa CAS CVP dostępna jest w kilku wariantach dostosowanych do potrzeb klienta. Różnią się one rozmiarami oraz prędkością pakowania

Dzięki zastosowaniu wydajnych pomp dostosowanych do wielkości komory pakującej czas cyklu jest niewielki. 

Urządzenie posiada zaawansowany sterownik kontrolujący pracę pakowarki oraz przebieg cyklu co wpływa na skuteczność całego procesu pakowania. Dzięki automatycznemu włącznikowi urządzenie rozpoczyna cykl zaraz po zamknięciu pokrywy co znacząco przyspiesza cykl. 

Urządzenie zostało wykonane z wysokij jakości stali nierdzewnej natomiast elementy grzejne pokryte są z warstwy teflonu która doskonale chroni przed przywieraniem folii. 

Pakowarki CAS CVP są szeroko stosowane w branży spożywczej ale nie tylko. Umożliwiają pakowanie produktów medycznych, części oraz podzespołów elektronicznych, pojemników z tuszem do drukarek atramentowych, dokumentów, banknotów,

Popmy próżniowe o wysokiej wydajności CVP-350/MS - 20 m3/h. Pakowarka posiada funkcję pakowania w atmosferze ochronnej MAP i jest wyposażona w instalację do doprowadzenia mieszanki gazowej.

ModelPakowarka próżniowa CAS CVP-350/MS/GAS
SymbolCVP-350MS_G
Funkcja pakowania w atmosferze modyfikowanej MAPTak
Masa brutto (kg)73
Masa netto (kg)62
Pobór mocy [W]900
Wydajność cykli/min.1-2
Wydajność pompy próżniowej [m3/h]20
Wymagane ciśnienie mieszanki gazowej MAPPoniżej 0.2MPa
Wymagane ciśnienie sprężonego powietrza (do pakowania MAP)Poniżej 0,03MPa
Wymiary komory pakowarki (WxDxH)450 x 370 x 220 (170)
Wymiary listwy zgrzewającej (WxD) [mm]350 x 8
Wymiary opakowania [mm]670 x 550 x 600
Wymiary pakowarki (WxDxH) [mm]560 x 425 x 460