Z naszymi Klientami kontaktujemy się na wiele sposób, wykorzystując w tym celu różnorodne kanały dystrybucyjne. Zależy nam na dobrych relacjach z Klientami, dlatego wychodzimy im naprzeciw, dopasowując się do ich oczekiwań dotyczących sposobu nawiązywania współpracy i późniejszego komunikowania. Co więcej, dysponujemy kilkoma kanałami dystrybucyjnymi, ponieważ zależy nam, by dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i w kompleksowy sposób zaspokoić ich potrzeby.

Docieramy do Klientów za pomocą następujących kanałów komunikacyjnych:

  • Sprzedaż bezpośrednia możliwa jest w naszych trzech placówkach: w Raciborzu, Kędzierzynie oraz Wodzisławiu. Posiadamy dobrze wyszkoloną kadrę pracowniczą, która gotowa jest doradzić w kwestii zakupu konkretnych produktów, a także odpowiedzieć na pytania Klientów, przekazując im potrzebną wiedzę.

  • Internet – informacje o świadczonych przez nas usługach oraz sprzedawanych produktach mogą Państwo uzyskać, dzięki obecności naszej firmy w Internecie. Oprócz stron internetowych naszych wzajemnie uzupełniających się marek oraz sklepu internetowego prowadzimy także sprzedaż na Allegro oraz widniejemy w wielu internetowych katalogach firm. Wszystko to ma wpływ na zajmowanie przez naszą firmę wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google na wiele kluczowych zapytań.

  • Nasze Media – następnym, a zarazem kluczowym kanałem dystrybucyjnym są nasze własne media: portal www.raciborz.com.pl, portal www.gazetainformator.pl oraz bezpłatny dwutygodnik Gazeta Informator wydawany w trzech powiatach: raciborskim, kędzierzyńskim oraz wodzisławskim.

Wszystkie wyżej wymienione kanały komunikacyjne służą temu, by w pełni profesjonalny sposób obsłużyć naszych Klientów, dostarczając im informacje, których potrzebują. Natomiast zarówno Internet, jak i prowadzone przez nas Media kierują Klientów w stronę bezpośredniego kontaktu: telefonicznego, bądź osobistego, który stanowi najbardziej skuteczną formę przekazu informacji na temat usług oraz produktów. Zaangażowanie zmysłów: dotyku, wzroku oraz słuchu pomaga bowiem przyswoić więcej informacji.