Posnet Pospay ONLINE

Nowy produkt

Kasa, drukarka i terminal płatniczy w jednym

Więcej szczegółów

1 699,00 zł

Opis

KASA, DRUKARKA I TERMINAL PŁATNICZY W JEDNYM

Kompleksowe rozwiązanie Pospay, jako jedyne mobilne urządzenie na rynku łączy w sobie funkcje kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego.

Oto wyjatkowe, pierwsze takie na rynku, mobilne połaczenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczegoPospay. Juz nie musisz zastanawiac sie, które urzadzenie wybrac! Teraz wszystkie masz pod reka, w jednym, fiskalnym terminalu płatniczym. Przyjaznym w obsłudzei zdolnym do szybkiej aktualizacji funkcji potrzebnych Twojemu biznesowi. 

Minim formalności. Nie musisz juz oddzielnie kupowac urzadzenia fiskalnego i podpisywac umowy z operatorem płatnosci bezgotówkowych. Teraz wszystkie formalnosci zrealizujesz w jednym miejscu!

Zarówno drukarka, jak i terminal wyposazone są w akumulatory jonowo - litowe. Gdy jeden sie wyczerpie, drugi przejmuje jego funkcje. To zapewnia dłuzsza prace urzadzenia bez potrzeby ładowania

Moze pracowac w dwóch trybach: kasowym - w charakterze samodzielnego urzadzenia lub drukarkowym - jako jeden z elementów systemu sprzedazy. Ma mozliwosc szybkiej, zdalnej aktualizacji.

Akceptuje płatnosci kartami: chipowymi, magnetycznymi i zblizeniowymi oraz płatnosci dokonywane za pomoca telefonu: BLIK, Android Pay, Samsung Pay i Apple Pay. Wyposazony jest w nowoczesny, czytelny i responsywny 4" wyswietlacz dotykowy.Głównymi modułami urządzenia są: kasa, drukarka fiskalna i aplikacja sprzedażowa, opracowane przez konstruktorów Posnet oraz nowoczesny terminal płatniczy Smart D220 i autorska aplikacja płatnicza, których dostawcą jest eService.

Oprócz możliwości pracy mobilnej, cechą wyróżniającą urządzenie jest też otwarte API umożliwiające integrację z dowolnym systemem kasowym. Terminal płatniczy Smart D220, to lekki i wytrzymały, nowoczesny terminal bezprzewodowy z dotykowym ekranem, który wielkością i kształtem przypomina smartfon. Jest wyposażony w czytniki wszystkich rodzajów kart płatniczych spotykanych na rynku.

Obsługuje karty chipowe, magnetyczne oraz zbliżeniowe, a także urządzenia zbliżeniowe będące nośnikami kart płatniczych, np. telefony, zegarki, tagi.
Terminal dzięki wytrzymałym akumulatorom doskonale sprawdza się w zastosowaniach mobilnych. Może działać wszędzie, gdzie jest zasięg sieci komórkowej lub WiFi. W rozwiązaniu Pospay, terminal Smart D220 spełnia także funkcję platformy sprzętowej dla aplikacji płatniczej oraz sprzedażowej.

Aplikacja płatnicza dostarczana przez eService, jest odpowiedzialna za akceptację płatności kartami chipowymi, magnetycznymi i zbliżeniowymi oraz płatności za pomocą telefonu: Google Pay, Samsung Pay, Apple Pay oraz BLIK.

Drukarka fiskalna posiada homologację i jest odpowiedzialna za rejestrację przychodów ze sprzedaży detalicznej, na potrzeby rozliczenia podatku (dochodowego i VAT). Urządzenie spełnia wymagania obowiązujących w Polsce przepisów oraz uregulowań dotyczących procesowania transakcji płatniczych. 

Aplikacja sprzedażowa Pospay może pracować w dwóch trybach: kasowym – w charakterze samodzielnego urządzenia lub drukarkowym – jako jeden z elementów systemu sprzedaży. Oprócz tego, ma możliwość zdalnej aktualizacji i można ją szybko dostosować do specyfiki konkretnej branży.