Posnet Pospay ONLINE

Nowy produkt

Kasa, drukarka i terminal płatniczy w jednym

Więcej szczegółów

1 699,00 zł

Opis

KASA, DRUKARKA I TERMINAL PŁATNICZY W JEDNYM

Kompleksowe rozwiązanie Pospay, jako jedyne mobilne urządzenie na rynku łączy w sobie funkcje kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego.

Oto wyjątkowe, pierwsze takie na rynku, mobilne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczegoPospay. Już nie musisz zastanawiać się, które urządzenie wybrać! Teraz wszystko masz pod reką, w jednym, fiskalnym terminalu płatniczym. Przyjaznym w obsłudze i zdolnym do szybkiej aktualizacji funkcji potrzebnych Twojemu biznesowi. 

Minim formalności. Nie musisz już oddzielnie kupować urządzenia fiskalnego i podpisywać umowy z operatorem płatności bezgotówkowych. Teraz wszystkie formalności zrealizujesz w jednym miejscu!

Zarówno drukarka, jak i terminal wyposażone są w akumulatory jonowo - litowe. Gdy jeden sie wyczerpie, drugi przejmuje jego funkcje. To zapewnia dłuższą prace urządzenia bez potrzeby ładowania.

Może pracować w dwóch trybach: kasowym - w charakterze samodzielnego urządzenia lub drukarkowym - jako jeden z elementów systemu sprzedaży. Ma możliwość szybkiej, zdalnej aktualizacji.

Akceptuje płatności kartami: chipowymi, magnetycznymi i zblizeniowymi oraz płatności dokonywane za pomocą telefonu: BLIK, Android Pay, Samsung Pay i Apple Pay. Wyposażony jest w nowoczesny, czytelny i responsywny 4" wyświetlacz dotykowy.Głównymi modułami urządzenia są: kasa, drukarka fiskalna i aplikacja sprzedażowa, opracowane przez konstruktorów Posnet oraz nowoczesny terminal płatniczy Smart D220 i autorska aplikacja płatnicza, których dostawcą jest eService.

Oprócz możliwości pracy mobilnej, cechą wyróżniającą urządzenie jest też otwarte API umożliwiające integrację z dowolnym systemem kasowym. Terminal płatniczy Smart D220, to lekki i wytrzymały, nowoczesny terminal bezprzewodowy z dotykowym ekranem, który wielkością i kształtem przypomina smartfon. Jest wyposażony w czytniki wszystkich rodzajów kart płatniczych spotykanych na rynku.

Obsługuje karty chipowe, magnetyczne oraz zbliżeniowe, a także urządzenia zbliżeniowe będące nośnikami kart płatniczych, np. telefony, zegarki, tagi.
Terminal dzięki wytrzymałym akumulatorom doskonale sprawdza się w zastosowaniach mobilnych. Może działać wszędzie, gdzie jest zasięg sieci komórkowej lub WiFi. W rozwiązaniu Pospay, terminal Smart D220 spełnia także funkcję platformy sprzętowej dla aplikacji płatniczej oraz sprzedażowej.

Aplikacja płatnicza dostarczana przez eService, jest odpowiedzialna za akceptację płatności kartami chipowymi, magnetycznymi i zbliżeniowymi oraz płatności za pomocą telefonu: Google Pay, Samsung Pay, Apple Pay oraz BLIK.

Drukarka fiskalna posiada homologację i jest odpowiedzialna za rejestrację przychodów ze sprzedaży detalicznej, na potrzeby rozliczenia podatku (dochodowego i VAT). Urządzenie spełnia wymagania obowiązujących w Polsce przepisów oraz uregulowań dotyczących procesowania transakcji płatniczych. 

Aplikacja sprzedażowa Pospay może pracować w dwóch trybach: kasowym – w charakterze samodzielnego urządzenia lub drukarkowym – jako jeden z elementów systemu sprzedaży. Oprócz tego, ma możliwość zdalnej aktualizacji i można ją szybko dostosować do specyfiki konkretnej branży. 

Dane techniczne

Kopia elektronicznaTak
Szerokość rolki57mm
Długość rolki14
Wymiary15,2 x 8 x 8,1 cm
Waga0,6 kg z papierem
Akumulatorlitowo - jonowy 3,6V 6800 mAh
WyświetlaczLCD 2x16 znaków
ZasilanieZasilacz zewnętrzny 5V/4A
Interfejsy3G/Bluetooth/WiFi
Typ czytnikamagnetyczny, EMV, Contactless
Rozdzielczość4'' TFT, 480 x 800 pikseli
Pamięćkarta microSD/microSDHC - min. 4GB