Drukarka fiskalna Elzab Mera+ TE FV

Nowy produkt

Sprzedaż zakończona. 
Drukarka dostępna w wersji Online. 
Sprawdź na naszej stronie
w zakładce drukarki fiskalne.

Więcej szczegółów

Opis

Ilość towarów (PLU)350 000
Kopia elektronicznaTak
Drukowanie fakturNie
Szerokość rolki57mm
Długość rolki80m
Szybkość druku120 mm/s
Obcinacz papieruTak
Nazwa towarów40 znaków
Wyświetlacz operatoraWspólny z wyświetlaczem klienta
Wyświetlacz klientawyświetlacz TFT (480x272 pikseli) z możliwością ustawienia 256 kolorów (tła, czcionki) oraz kolorowego wygaszacza
Wymiary237 x 129 x 136 / 237 z wyświetlaczem (gł. x szer. x wys.)
Waga2,0 kg
Akumulatorżelowy (12V/1,2 Ah)
Złącza- komunikacji z PC (RS232) - komunikacji z PC (USB) - szuflady na pieniądze typu RJ

Więcej informacji

Drukarka fiskalna Elzab Mera+ TE FV  to sprzęt, który idealnie nadaje się do medycznych punktów sprzedaży oraz do przychodni, bądź gabinetów lekarskich. Posiada on bardzo przydatną funkcję rejestracji elektronicznego duplikatu paragonu na nośniku danych, system łatwej wymiany papieru oraz zautomatyzowaną obcinarkę papieru. Co więcej, urządzenie to posiada kolorowy ekran, na którym może się pokazywać dowolna grafika, wybrane informacje, bądź informacje o imieninach. Komunikat apteczny tejże drukarki jest dopasowany do drukarki Omega F i Mera F i został on wyposażony w następujące funkcje:

  • układ sprzedaży lekarstw może zawierać 40 znaków;

  • nabite pozycje bez problemu mogą zostać usunięte;

  • układ sprzedaży produktów jest dopasowany do urządzeń drukujących w opcji sklepowej, dzięki czemu możliwe jest zainstalowanie drukarki w placówkach medycznych.

Ponadto drukarka Elzab Mera+ TE FV umożliwia wydruk kodu kreskowego na paragonie, rachunku z graficznym tytułem, sporą ilość niefiskalnych formatek, montaż 80 metrowej rolki papieru, wgląd w zarejestrowane na nośniku danych transakcje oraz system sygnalizowania o konieczności dokonania cyklicznego przeglądu.