Drukarka fiskalna Elzab Mera F E TFT

Nowy produkt

Sprawne i solidne urządzenie posiadające kolorowy ekran oraz systemy "easy load".

Więcej szczegółów

2 790,00 zł

Opis

Drukarka fiskalna Elzab Mera F E TFT to sprzęt, który idealnie nadaje się do medycznych punktów sprzedaży oraz do przychodni, bądź gabinetów lekarskich. Posiada on bardzo przydatną funkcję rejestracji elektronicznego duplikatu paragonu na nośniku danych, system łatwej wymiany papieru oraz zautomatyzowaną obcinarkę papieru. Co więcej, urządzenie to posiada kolorowy ekran, na którym może się pokazywać dowolna grafika, wybrane informacje, bądź informacje o imieninach. Komunikat apteczny tejże drukarki jest dopasowany do drukarki Omega F i Mera F i został on wyposażony w następujące funkcje:

  • układ sprzedaży lekarstw może zawierać 40 znaków;

  • nabite pozycje bez problemu mogą zostać usunięte;

  • układ sprzedaży produktów jest dopasowany do urządzeń drukujących w opcji sklepowej, dzięki czemu możliwe jest zainstalowanie drukarki w placówkach medycznych.

Ponadto drukarka Elzab Mera F E TFT umożliwia wydruk kodu kreskowego na paragonie, rachunku z graficznym tytułem, sporą ilość niefiskalnych formatek, montaż 80 metrowej rolki papieru, wgląd w zarejestrowane na nośniku danych transakcje oraz system sygnalizowania o konieczności dokonania cyklicznego przeglądu.

Dane techniczne

Ilość towarów (PLU) 350 000
Kopia elektroniczna Tak
Drukowanie faktur Nie
Szerokość rolki 57mm
Długość rolki 80m
Szybkość druku 120 mm/s
Obcinacz papieru Tak
Nazwa towarów 40 znaków
Wyświetlacz operatora Wspólny z wyświetlaczem klienta
Wyświetlacz klienta wyświetlacz TFT (480x272 pikseli) z możliwością ustawienia 256 kolorów (tła, czcionki) oraz kolorowego wygaszacza
Wymiary 237 x 129 x 136 / 237 z wyświetlaczem (gł. x szer. x wys.)
Waga 2,0 kg
Akumulator żelowy (12V/1,2 Ah)
Złącza - komunikacji z PC (RS232) - komunikacji z PC (USB) - szuflady na pieniądze typu RJ