Drukarka Fiskalna Posnet Trio Bileterka (sprzedaż zakończona)

Nowy produkt

Sprzedaż zakończona. 
Sprawdź na naszej stronie
inne bileterki w zakładce
drukarki fiskalne, bileterki.

Więcej szczegółów

Opis

To z nią rozpoczyna się podróż. Drukarka Posnet TRIO Bileterka to urządzenie dedykowane dla usług w transporcie pasażerskim. Jest z Tobą na każdym etapie rozwoju biznesu, bowiem w każdym momencie możesz ją modułowo rozbudować dodając kolejne opcje, tj. uchwyt do tabletu, dodatkowe porty umożliwiające stworzenie systemu POS.
DRUKARKA FISKALNA POSNET TRIO

Innowacyjna drukarka fiskalna Posnet Trio to połączenie sprawdzonych i solidnych rozwiązań zamkniętych w precyzyjnie wykonanej obudowie. Urządzenie zostało wyposażone w niespotykane wcześniej w urządzeniach tego typu funkcjonalności.
Posnet Trio jako pierwsza posiada możliwość przymocowania uchwytu na tablet bądź smartfon w rozmiarach 7' lub 10'. Rozwiązanie to umożliwia klientowi w wygodny sposób np. wprowadzać swoje dane w systemie lojalnościowym. Dzięki obrotowej funkcji uchwytu stanowisko sprzedażowe może ulec znacznemu zmniejszeniu.

Drukarkę fiskalną POSNET Trio można rozbudować trzema modułami. W wersji III stanowisko jest wzbogacone o dodatkowe 3 porty USB, 2 porty RS232 oraz moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth. Dzięki temu do drukarki można połączyć większość potrzebnych urządzeń peryferyjnych takich jak wagi, czytniki kodów kreskowych czy drukarki kuchenne.

Zastosowanie technologii USB typu A pozwala na jednoczesne ładowanie urządzenia oraz komunikację z PC.

Drukarka fiskalna Trio to jedyne urządzenie na rynku wykorzystujące w pełni możliwości nadruków na wydrukach fiskalnych jak i niefiskalnych. Oprócz dostępnego w innych modelach drukarek fiskalnych umieszczenia logotypu klienta w nagłówku urządzenie umożliwia wydruk spersonalizowanych kuponów rabatowych, bonów zakupowych, doładowań GSN, promocji czy wydruków z programów lojalnościowych.
Na paragonie można umieścić również kod kreskowy w formacie Code 128 jak i kody 2D które pojawią się w stopce paragonu, faktury lub w dowolnym miejscu przy wydrukach niefiskalnych.

Dzięki takiej funkcjonalności można zaprogramować bardzo oryginalny wydruk który może być wykorzystany na wiele różnych sposobów, takich jak na przykład linki do promocji czy kupony rabatowe.

Posnet Trio jako jedyna drukarka umożliwia modyfikowanie wyglądu wydruku faktur dzięki czemu wydawany dokument może być mocno spersonalizowany i dostosowany do potrzeb klienta.

Drukarka fiskalna posiada elektroniczny sposób zapisu kopii wydruków który powoli staje się już standardem w urządzeniach tego typu. Dzięki temu ogranicza się koszty związane z eksploatacją drukarki jak i oszczędza miejsce związane z przechowywaniem kopii paragonów. Dzięki zastosowaniu mechanizmu drukującego Seiko "drop in" wymiana papieru jest niezwykle prosta a prędkość wydruku jest na poziomie 30 linii na sekuncę. Rolka o szerokości 57mm pozwala zmieścić aż 40 znaków w jednym wierszu

Za wyświetlanie informacji dla klienta odpowiedzialny jest wyświetlacz LCD o rozdzielczości 192x64 pikseli. Jest on wykorzystywany również do sterowania drukarką przez kasjera.

Dane techniczne

Ilość towarów (PLU)250 000
Kopia elektronicznaTak
Szybkość druku30 linii/s
Wyświetlacz operatoragraficzny LCD 192 x 64 piksele
Wyświetlacz klientagraficzny LCD 192 x 64 piksele
Wymiary123 x 108 x 169 (szer. x wys. x dł.)
Waga700g
AkumulatorLi-ion 7,2V/2150 mAh
ZłączaUSB, RS232, Bluetooth, USB/microUSB, szuflada 5V lub szuflada wielonapięciowa,