Waga CAS AP-1

Nowy produkt

Cenne urządzenie pod kątem najwyższej jakości, solidności oraz wielu możliwości zastosowania.

Więcej szczegółów

Opis

Typwaga elektroniczna, kalkulacyjna
Klasa dokładnościIII
Wewntrzna baza towarów200
Zakres ważenia6kg/15kg
Działka legalizacyjna2g w zakresie 0-6kg / 5g w zakresie 6-15kg
Zakres temperatury pracy-10C ~ +40C
Wyświetlaczdwustronny, 3 x VFD
ZasilanieAC 110/120/220/240V, 50/60Hz
Masa wagi6,5 kg
Wymiary zewnętrzne wagi435(D) x 325(S) x 495(W)
Klawiatura4 klawisze szybkiej sprzedażyOPCJA: model EX - 27 klawiszy szybkiej sprzedaży (1 069zł netto)
Wymiary użytkowe szalki340 x 215 mm

Więcej informacji

Waga CAS AP-1 to urządzenie, które od lat znajduje się na polskim rynku, ciesząc się zaufaniem oraz aprobatą wielu osób. Posiada ono szerokie spektrum funkcji podstawowych oraz dodatkowych, które można nabyć, by zwiększyć możliwości jego zastosowania. Niniejsza waga posiada między innymi zautomatyzowany system zmiany podziałki, co stanowi gwarancję precyzyjnego pomiaru wagi towarów. Dodatkowo, wyposażona została w interfejs RS232, dzięki któremu jest ona kompatybilna z komputerem oraz kasą fiskalną. Natomiast połączona z drukarką DEP-50, umożliwia podliczanie kwot do zapłaty.

Ponadto niniejsze urządzenie posiada duży, wyrazisty ekran VFD, co stanowi wielkie udogodnienie dla ekspedienta oraz klienta. Co więcej, wyświetlacz ten znajduje się na obrotowym słupku, dzięki czemu można dostosować jego położenie do warunków oświetleniowych panujących w danym pomieszczeniu. Szczególnie przydatną funkcją są także klawisze błyskawicznej sprzedaży, dzięki którym możliwe jest momentalne przywołanie cen produktów wielokrotnie kupowanych.

W celu zwiększenia funkcjonalności tego urządzenia, możliwe jest dokupienie opcji pozwalającej na dopasowanie właściwości wagi do specyficznych potrzeb klienta. Dodatkowo można również dokupić większą szalkę wykonaną ze stali nierdzewnej, by ważyć wielkogabarytowe produkty.