Waga CAS AP-1

Nowy produkt

Cenne urządzenie pod kątem najwyższej jakości, solidności oraz wielu możliwości zastosowania.

Więcej szczegółów

1 099,00 zł

Opis

Waga CAS AP-1 to urządzenie, które od lat znajduje się na polskim rynku, ciesząc się zaufaniem oraz aprobatą wielu osób. Posiada ono szerokie spektrum funkcji podstawowych oraz dodatkowych, które można nabyć, by zwiększyć możliwości jego zastosowania. Niniejsza waga posiada między innymi zautomatyzowany system zmiany podziałki, co stanowi gwarancję precyzyjnego pomiaru wagi towarów. Dodatkowo, wyposażona została w interfejs RS232, dzięki któremu jest ona kompatybilna z komputerem oraz kasą fiskalną. Natomiast połączona z drukarką DEP-50, umożliwia podliczanie kwot do zapłaty.

Ponadto niniejsze urządzenie posiada duży, wyrazisty ekran VFD, co stanowi wielkie udogodnienie dla ekspedienta oraz klienta. Co więcej, wyświetlacz ten znajduje się na obrotowym słupku, dzięki czemu można dostosować jego położenie do warunków oświetleniowych panujących w danym pomieszczeniu. Szczególnie przydatną funkcją są także klawisze błyskawicznej sprzedaży, dzięki którym możliwe jest momentalne przywołanie cen produktów wielokrotnie kupowanych.

W celu zwiększenia funkcjonalności tego urządzenia, możliwe jest dokupienie opcji pozwalającej na dopasowanie właściwości wagi do specyficznych potrzeb klienta. Dodatkowo można również dokupić większą szalkę wykonaną ze stali nierdzewnej, by ważyć wielkogabarytowe produkty.

Dane techniczne

Typ waga elektroniczna, kalkulacyjna
Klasa dokładności III
Wewntrzna baza towarów 200
Zakres ważenia 6kg/15kg
Działka legalizacyjna 2g w zakresie 0-6kg / 5g w zakresie 6-15kg
Zakres temperatury pracy -10C ~ +40C
Wyświetlacz dwustronny, 3 x VFD
Zasilanie AC 110/120/220/240V, 50/60Hz
Masa wagi 6,5 kg
Wymiary zewnętrzne wagi 435(D) x 325(S) x 495(W)
Klawiatura 4 klawisze szybkiej sprzedaży OPCJA: model EX - 27 klawiszy szybkiej sprzedaży (1 069zł netto)
Wymiary użytkowe szalki 340 x 215 mm