Kasa fiskalna Elzab Mini E

Nowy produkt

Sprzedaż zakończona.

Kasa dostępna w wersji Online. 
Sprawdź na naszej stronie
w zakładce kasy małe.

Więcej szczegółów

  • Membranowa
  • Modułowa

Opis

Ilość towarów (PLU)3071
Kopia elektronicznaTak
Szerokość rolki57mm
Długość rolki40m
Szybkość druku15 wierszy/s
Nazwa towarów18 znaków
Ilość kasjerów5
Wyświetlacz operatoraalfanumeryczny LCD, podświetlany, 2x24 znaki
Wyświetlacz klientaLED, 8 cyfrowy
Wymiary195 x 205 x 77 (gł. x szer. x wys.)
Waga0,89 kg
Akumulatorakumulator Li-Ion umożliwia pracę bez zasilania sieciowego przez czas 10 godzin
Złącza- komputer- waga - czytnik kodów kreskowych - szuflada na pieniądze

Więcej informacji

Kasa fiskalna Elzab Mini E to małe i łatwe w obsłudze urządzenie z modułem zapisu kopii paragonów na pamięci SD (kopia elektroniczna paragonów). Dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion oraz możliwości wyposażenia w dodatkowy pokrowiec, kasa idealnie sprawdzi się zarówno jako kasa stacjonarna do małych i średnich sklepów oraz do pracy mobilnej. Najchętniej wybierana jest przez lekarzy, mechaników, prawników, małe sklepy oraz kioski ze względu na dużą bazę towarową wynoszącą ponad 3000 kodów PLU oraz intuicyjną obsługę.

Elektroniczna kopia paragonów poprzez zaoszczędzenie miejsca, pozwoliła na zastosowanie modułu wrzutowego łatwej wymiany papieru „easy load” (wystarczy wrzucić rolkę i zamknąć pokrywę) oraz zastosowanie rolek o długości aż 40m i szerokości 57mm. Dzięki temu wydruki są przejrzyste i czytelne.

Kasa dla zapewnienia wysokiego komfortu pracy, posiada aż 9 programowalnych klawiszy ze skrótami do najczęstszych funkcji lub towarów. Z kolei na każdym z klawiszy można zaprogramować aż 4 towary/usługi/funkcje. Dla zwiększenia wygody istnieje możliwość wydrukowania spersonalizowanej wkładki z podpisami poszczególnych przycisków i zamiany z oryginalną (przez co będziemy mieli podpisane wszystkie skróty).

Urządzenie Elzab Mini E wyposażone jest w porty pozwalające rozbudować funkcjonalność o szufladę, czytnik kodów kreskowych, wagę oraz połączenie z komputerem. Dodatkowo kasę możemy doposażyć w pokrowiec oraz zasilacz samochodowy dla zwiększenia mobilności kasy. Producent przewidział również wersję kasy Elzab Mini E z klawiaturą modułową (wypukłą).