Kasa fiskalna Elzab Mini E

Nowy produkt

Kasa fiskalna, która doskonale sprawdzi się w roli kasy stacjonarnej oraz mobilnej.

Więcej szczegółów

1 090,00 zł

  • Membranowa
  • Modułowa

Opis

Kasa fiskalna Elzab Mini E to małe i łatwe w obsłudze urządzenie z modułem zapisu kopii paragonów na pamięci SD (kopia elektroniczna paragonów). Dzięki wydajnemu akumulatorowi Li-Ion oraz możliwości wyposażenia w dodatkowy pokrowiec, kasa idealnie sprawdzi się zarówno jako kasa stacjonarna do małych i średnich sklepów oraz do pracy mobilnej. Najchętniej wybierana jest przez lekarzy, mechaników, prawników, małe sklepy oraz kioski ze względu na dużą bazę towarową wynoszącą ponad 3000 kodów PLU oraz intuicyjną obsługę.

Elektroniczna kopia paragonów poprzez zaoszczędzenie miejsca, pozwoliła na zastosowanie modułu wrzutowego łatwej wymiany papieru „easy load” (wystarczy wrzucić rolkę i zamknąć pokrywę) oraz zastosowanie rolek o długości aż 40m i szerokości 57mm. Dzięki temu wydruki są przejrzyste i czytelne.

Kasa dla zapewnienia wysokiego komfortu pracy, posiada aż 9 programowalnych klawiszy ze skrótami do najczęstszych funkcji lub towarów. Z kolei na każdym z klawiszy można zaprogramować aż 4 towary/usługi/funkcje. Dla zwiększenia wygody istnieje możliwość wydrukowania spersonalizowanej wkładki z podpisami poszczególnych przycisków i zamiany z oryginalną (przez co będziemy mieli podpisane wszystkie skróty).

Urządzenie Elzab Mini E wyposażone jest w porty pozwalające rozbudować funkcjonalność o szufladę, czytnik kodów kreskowych, wagę oraz połączenie z komputerem. Dodatkowo kasę możemy doposażyć w pokrowiec oraz zasilacz samochodowy dla zwiększenia mobilności kasy. Producent przewidział również wersję kasy Elzab Mini E z klawiaturą modułową (wypukłą).

Dane techniczne

Ilość towarów (PLU) 3071
Kopia elektroniczna Tak
Szerokość rolki 57mm
Długość rolki 40m
Szybkość druku 15 wierszy/s
Nazwa towarów 18 znaków
Ilość kasjerów 5
Wyświetlacz operatora alfanumeryczny LCD, podświetlany, 2x24 znaki
Wyświetlacz klienta LED, 8 cyfrowy
Wymiary 195 x 205 x 77 (gł. x szer. x wys.)
Waga 0,89 kg
Akumulator akumulator Li-Ion umożliwia pracę bez zasilania sieciowego przez czas 10 godzin
Złącza - komputer - waga - czytnik kodów kreskowych - szuflada na pieniądze