Kasa fiskalna Elzab K10

Nowy produkt

Kasa fiskalna posiadająca dotykowy wyświetlacz.

Więcej szczegółów

1 290,00 zł

  • Tak
  • Nie

Opis

Kasa fiskalna Elzab K10 to pierwsza na polskim rynku kasa z dotykowym ekranem. Cechuje się nowoczesnym stylem, wysoką jakością wykonania, kompaktowym wymiarem oraz prostotą obsługi. Urządzenie pracuje idealnie w każdych warunkach (jest odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne), zarówno stacjonarnie jak i mobilnie – zaprojektowane zostało również z myślą o wygodnym i pewnym trzymaniu w ręce (ergonomiczna obudowa pokryta materiałem antypoślizgowym).

Producent przewidział kilka wariantów kolorystycznych, przez co kasa z łatwością dopasuje się do każdego otoczenia. Często stosowana jest w salonach fryzjerskich, u kosmetyczek, prawników, lekarzy i innych firmach usługowych i handlowych. Dzięki użyciu ekranu dotykowego oraz elektronicznej kopii paragonów, producent pozwolił sobie na wykorzystanie technologii łatwej zmiany papieru poprzez mechanizm wrzutowy „easy load” oraz obsługę rolek o szerokości aż 57mm, dzięki czemu wydruki są czytelne i przejrzyste.

Na dużym graficznym ekranie mamy również podgląd stanu kasy, w tym między innymi stan naładowania baterii, która pozwala na wydrukowanie do 4200 paragonów bez podłączania do zasilacza (istnieje też opcja zasilania z instalacji samochodowej). Na każdym paragonie istnieje możliwość zaprogramowania graficznego nagłówka lub reklamy, który będzie widoczny na każdym wydruku dla klienta.

Kasa Elzab K10 może opcjonalnie zostać wyposażona w moduł Bluetooth do bezprzewodowego połączenia na przykład z czytnikiem kodów kreskowych. W standardzie jednak mamy do dyspozycji port USB, mini USB oraz możliwość podłączenia szuflady poprzez złącze zasilania.

Dane techniczne

Ilość towarów (PLU) 3000
Kopia elektroniczna Tak
Szerokość rolki 57mm
Długość rolki 18m
Szybkość druku 21 linii/s
Nazwa towarów 40 znaków
Wyświetlacz operatora dotykowy TFT, 4,3”, kolorowy
Wyświetlacz klienta LCD, 2x16 znaków, biały w technologii pozytywowej, czytelny w każdych warunkach
Wymiary 190 x 95 x 70 mm Głębokość/szerokość/wysokość
Waga 0,65 kg
Akumulator typu LiIon odłączany od korpusu kasy, stan ładowania sygnalizowany za pomocą diody na pasku stanu kasy
Złącza mini USB, USB (host), Szuflada - poprzez złącze zasilania