Kasa fiskalna Elzab K10

Nowy produkt

Sprzedaż zakończona. 
Kasa dostępna w wersji Online. 
Sprawdź na naszej stronie
w zakładce kasy mobilne.

Więcej szczegółów

  • Tak
  • Nie

Opis

Ilość towarów (PLU)3000
Kopia elektronicznaTak
Szerokość rolki57mm
Długość rolki18m
Szybkość druku21 linii/s
Nazwa towarów40 znaków
Wyświetlacz operatoradotykowy TFT, 4,3”, kolorowy
Wyświetlacz klientaLCD, 2x16 znaków, biały w technologii pozytywowej, czytelny w każdych warunkach
Wymiary190 x 95 x 70 mm Głębokość/szerokość/wysokość
Waga0,65 kg
Akumulatortypu LiIon odłączany od korpusu kasy, stan ładowania sygnalizowany za pomocą diody na pasku stanu kasy
Złączamini USB, USB (host), Szuflada - poprzez złącze zasilania

Więcej informacji

Kasa fiskalna Elzab K10 to pierwsza na polskim rynku kasa z dotykowym ekranem. Cechuje się nowoczesnym stylem, wysoką jakością wykonania, kompaktowym wymiarem oraz prostotą obsługi. Urządzenie pracuje idealnie w każdych warunkach (jest odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne), zarówno stacjonarnie jak i mobilnie – zaprojektowane zostało również z myślą o wygodnym i pewnym trzymaniu w ręce (ergonomiczna obudowa pokryta materiałem antypoślizgowym).

Producent przewidział kilka wariantów kolorystycznych, przez co kasa z łatwością dopasuje się do każdego otoczenia. Często stosowana jest w salonach fryzjerskich, u kosmetyczek, prawników, lekarzy i innych firmach usługowych i handlowych. Dzięki użyciu ekranu dotykowego oraz elektronicznej kopii paragonów, producent pozwolił sobie na wykorzystanie technologii łatwej zmiany papieru poprzez mechanizm wrzutowy „easy load” oraz obsługę rolek o szerokości aż 57mm, dzięki czemu wydruki są czytelne i przejrzyste.

Na dużym graficznym ekranie mamy również podgląd stanu kasy, w tym między innymi stan naładowania baterii, która pozwala na wydrukowanie do 4200 paragonów bez podłączania do zasilacza (istnieje też opcja zasilania z instalacji samochodowej). Na każdym paragonie istnieje możliwość zaprogramowania graficznego nagłówka lub reklamy, który będzie widoczny na każdym wydruku dla klienta.

Kasa Elzab K10 może opcjonalnie zostać wyposażona w moduł Bluetooth do bezprzewodowego połączenia na przykład z czytnikiem kodów kreskowych. W standardzie jednak mamy do dyspozycji port USB, mini USB oraz możliwość podłączenia szuflady poprzez złącze zasilania.