Drukarka fiskalna Elzab D10

Nowy produkt

Połączenie niestandardowego desingu z funkcjonalnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Więcej szczegółów

  • Bluetooth
  • WiFi
  • Brak

Opis

Ilość towarów (PLU)300 000
Kopia elektronicznaTak
Drukowanie fakturTak
Szerokość rolki57mm
Długość rolki18m
Szybkość druku73 mm/s
Obcinacz papieruNie
Nazwa towarów42 znaki
Wyświetlacz operatoraDotykowy TFT, 4,3”, rozdzielczość 272x460 pikseli
Wyświetlacz klientaLCD 2x16 znaków
Wymiary190x95x70 (gł. x szer. x wys.)
Waga0,65 kg
AkumulatorLi-Ion 7,4V/ 2,0 Ah (odłączany od korpusu, z możliwością wymiany)
Złącza- komunikacji z PC (mini USB), - Pendrive - backupu karty, zapis grafik (USB), - karty kopii elektronicznej (uSD) - Bluetooth lub WiFi (opcja)

Więcej informacji

Drukarka fiskalna Elzab D10 to w pełni mobilne urządzenie wyposażone w akumulator Li-Ion, który po naładowaniu jest sprawny przez 16 godzin, bądź drukuje około 4 tysiące rachunków. Model ten stworzony został z myślą o małych oraz średnich firmach, a także o sprzedaży mobilnej. Posiada on funkcję elektronicznej rejestracji duplikatu paragonu, standard wydruku FV oraz możliwość wydruku tekstowego lub graficznego nagłówka rachunku. 

Co więcej, drukarka Elzab D10 to innowacja w łączności pomiędzy aplikacją sprzedażową, a modułem Bluetooth, USB, bądź WiFi. Takie udogodnienie wymaga jednak zakupienia dodatkowego modułu.

Warto również wspomnieć, że urządzenie charakteryzuje się wygodnym w obsłudze ekranem dotykowym, możliwością wyboru informacji, które zostaną zarejestrowane w elektronicznym duplikacie paragonu (kopii elektronicznej na karcie SD), a nawet ładowania akumulatora w samochodzie oraz drukowania na paragonie zapisów C128 i QR.

Ponadto drukarka ta wyposażona jest w system, który sygnalizuje użytkownikowi o obowiązku sporządzenia raportów zarówno pod koniec dnia, jak i za cały miesiąc.