Drukarka fiskalna Posnet Temo HS

Nowy produkt

Najmniejsza drukarka fiskalna o szerokim spektrum możliwości.

Więcej szczegółów

2 299,00 zł

  • Bluetooth
  • Brak

Opis

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS  to najmniejsze urządzenie tego typu dostępne na rynku, stworzone dla mniejszych firm handlowych oraz usługowych. Jest ono niesamowicie lekkie i kompaktowe, co umożliwia bardzo łatwe przechowywanie. Poleca się je lekarzom, adwokatom, właścicielom zakładów pogrzebowych, osobom prowadzącym sklepy internetowe, bądź trudniącym się sprzedażą mobilną.

Drukarka Posnet Temo HS  posiada szereg przydatnych cech, co czyni z niej bardzo atrakcyjny nabytek. Spośród nich warto wyróżnić funkcję zdalnej archiwizacji elektronicznego duplikatu rachunku, modyfikacji waluty, sygnalizowania o konieczności wykonania okresowego przeglądu urządzenia, możliwości dokonywania elektronicznych płatności oraz wydruku zarówno kodu, jak i grafiki w tytule i stopce rachunku, faktury VAT i paragonów niefiskalnych. Należy także wspomnieć, iż urządzenie to umożliwia zawarcie w fiskalnej części rachunku numeru NIP, drukowanie dodatkowego miejsca na opis przy każdej pozycji zawartej na paragonie, drukowanie na rachunkach kodu kreskowego oraz obsługę różnego rodzaju systemów zarówno rabatowych, jak i lojalnościowych.

Ponadto drukarka prezentuje się bardzo nowocześnie, jest wykonana z najwyższej klasy materiałów, posiada niezwykle wydajną baterię, a korzystanie z niej wcale nie jest skomplikowane.

Dane techniczne

Ilość towarów (PLU) 100 000
Kopia elektroniczna Tak
Drukowanie faktur Tak
Szerokość rolki 57mm
Długość rolki 14m
Szybkość druku 22 linii/s
Obcinacz papieru Nie
Nazwa towarów 40 znaków
Wyświetlacz operatora Wspólny z wyświetlaczem klienta
Wyświetlacz klienta Alfanumeryczny LCD 2 x 16 znaków z podświetleniem
Wymiary 86 x 46 x 128 mm (szer. x wys. x dł.)
Waga ~315 g (360 g z papierem)
Akumulator Li-Po 7,4V/1,3Ah
Złącza 1 x Mini USB (typu B)
Zasilanie i czas pracy na akumulatorze 50 000 wierszy paragonu
Zakres temperatur pracy 5 – 40oC