Drukarka fiskalna Posnet Temo HS

Nowy produkt

Sprzedaż zakończona. 
Drukarka dostępna w wersji Online. 
Sprawdź na naszej stronie
w zakładce drukarki fiskalne.

Więcej szczegółów

  • Bluetooth
  • Brak

Opis

Ilość towarów (PLU)100 000
Kopia elektronicznaTak
Drukowanie fakturTak
Szerokość rolki57mm
Długość rolki14m
Szybkość druku22 linii/s
Obcinacz papieruNie
Nazwa towarów40 znaków
Wyświetlacz operatoraWspólny z wyświetlaczem klienta
Wyświetlacz klientaAlfanumeryczny LCD 2 x 16 znaków z podświetleniem
Wymiary86 x 46 x 128 mm (szer. x wys. x dł.)
Waga~315 g (360 g z papierem)
AkumulatorLi-Po 7,4V/1,3Ah
Złącza1 x Mini USB (typu B)
Zasilanie i czas pracy na akumulatorze50 000 wierszy paragonu
Zakres temperatur pracy5 – 40oC

Więcej informacji

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS  to najmniejsze urządzenie tego typu dostępne na rynku, stworzone dla mniejszych firm handlowych oraz usługowych. Jest ono niesamowicie lekkie i kompaktowe, co umożliwia bardzo łatwe przechowywanie. Poleca się je lekarzom, adwokatom, właścicielom zakładów pogrzebowych, osobom prowadzącym sklepy internetowe, bądź trudniącym się sprzedażą mobilną.

Drukarka Posnet Temo HS  posiada szereg przydatnych cech, co czyni z niej bardzo atrakcyjny nabytek. Spośród nich warto wyróżnić funkcję zdalnej archiwizacji elektronicznego duplikatu rachunku, modyfikacji waluty, sygnalizowania o konieczności wykonania okresowego przeglądu urządzenia, możliwości dokonywania elektronicznych płatności oraz wydruku zarówno kodu, jak i grafiki w tytule i stopce rachunku, faktury VAT i paragonów niefiskalnych. Należy także wspomnieć, iż urządzenie to umożliwia zawarcie w fiskalnej części rachunku numeru NIP, drukowanie dodatkowego miejsca na opis przy każdej pozycji zawartej na paragonie, drukowanie na rachunkach kodu kreskowego oraz obsługę różnego rodzaju systemów zarówno rabatowych, jak i lojalnościowych.

Ponadto drukarka prezentuje się bardzo nowocześnie, jest wykonana z najwyższej klasy materiałów, posiada niezwykle wydajną baterię, a korzystanie z niej wcale nie jest skomplikowane.