Drukarka Fiskalna Posnet Trio

Nowy produkt

Innowacyjność zamknięta w genialnej obudowie

Więcej szczegółów

2 399,00 zł

Opis

DRUKARKA FISKALNA POSNET TRIO

Innowacyjna drukarka fiskalna Posnet Trio to połączenie sprawdzonych i solidnych rozwiązań zamkniętych w precyzyjnie wykonanej obudowie. Urządzenie zostało wyposażone w niespotykane wcześniej w urządzeniach tego typu funkcjonalności.
Posnet Trio jako pierwsza posiada możliwość przymocowania uchwytu na tablet bądź smartfon w rozmiarach 7' lub 10'. Rozwiązanie to umożliwia klientowi w wygodny sposób np. wprowadzać swoje dane w systemie lojalnościowym. Dzięki obrotowej funkcji uchwytu stanowisko sprzedażowe może ulec znacznemu zmniejszeniu.

Drukarkę fiskalną POSNET Trio można rozbudować trzema modułami. W wersji III stanowisko jest wzbogacone o dodatkowe 3 porty USB, 2 porty RS232 oraz moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth. Dzięki temu do drukarki można połączyć większość potrzebnych urządzeń peryferyjnych takich jak wagi, czytniki kodów kreskowych czy drukarki kuchenne.

Zastosowanie technologii USB typu A pozwala na jednoczesne ładowanie urządzenia oraz komunikację z PC.

Drukarka fiskalna Trio to jedyne urządzenie na rynku wykorzystujące w pełni możliwości nadruków na wydrukach fiskalnych jak i niefiskalnych. Oprócz dostępnego w innych modelach drukarek fiskalnych umieszczenia logotypu klienta w nagłówku urządzenie umożliwia wydruk spersonalizowanych kuponów rabatowych, bonów zakupowych, doładowań GSN, promocji czy wydruków z programów lojalnościowych.
Na paragonie można umieścić również kod kreskowy w formacie Code 128 jak i kody 2D które pojawią się w stopce paragonu, faktury lub w dowolnym miejscu przy wydrukach niefiskalnych.

Dzięki takiej funkcjonalności można zaprogramować bardzo oryginalny wydruk który może być wykorzystany na wiele różnych sposobów, takich jak na przykład linki do promocji czy kupony rabatowe.

Posnet Trio jako jedyna drukarka umożliwia modyfikowanie wyglądu wydruku faktur dzięki czemu wydawany dokument może być mocno spersonalizowany i dostosowany do potrzeb klienta.

Drukarka fiskalna posiada elektroniczny sposób zapisu kopii wydruków który powoli staje się już standardem w urządzeniach tego typu. Dzięki temu ogranicza się koszty związane z eksploatacją drukarki jak i oszczędza miejsce związane z przechowywaniem kopii paragonów. Dzięki zastosowaniu mechanizmu drukującego Seiko "drop in" wymiana papieru jest niezwykle prosta a prędkość wydruku jest na poziomie 30 linii na sekuncę. Rolka o szerokości 57mm pozwala zmieścić aż 40 znaków w jednym wierszu

Za wyświetlanie informacji dla klienta odpowiedzialny jest wyświetlacz LCD o rozdzielczości 192x64 pikseli. Jest on wykorzystywany również do sterowania drukarką przez kasjera.

Dane techniczne

Ilość towarów (PLU) 250 000
Kopia elektroniczna Tak
Szybkość druku 30 linii/s
Wyświetlacz operatora graficzny LCD 192 x 64 piksele
Wyświetlacz klienta graficzny LCD 192 x 64 piksele
Wymiary 123 x 108 x 169 (szer. x wys. x dł.)
Waga 700g
Akumulator Li-ion 7,2V/2150 mAh
Złącza USB, RS232, Bluetooth, USB/microUSB, szuflada 5V lub szuflada wielonapięciowa,