Drukarka fiskalna Posnet Trio Online

Nowy produkt

Nowoczesna drukarka fiskalna dedykowana dla wszystkich branż.

Więcej szczegółów

2 399,00 zł

  • WiFi
  • Brak

Opis

Drukarka fiskalna Posnet Trio Online jako jedyna drukarka umożliwia montaż uchwytu na smartfon lub tablet, co pozwala na uzyskanie POSu. Komunikację z CRK umożliwia za pomocą USB oraz WIFI. Idealnie sprawdzi się na stacjach paliw, w sklepach spożywczych i specjalizowanych, piekarniach, czy punktach handlowo-usługowych.


ONLINE

Trio ONLINE w standardzie wyposażone jest w kartę sieciową po USB, dzięki któremu możesz skomunikować się z CRK. Jeśli zależy Ci na bardziej mobilnej pracy zamów drukarkę wyposażoną w interfejs WiFi.STWÓRZ WŁASNY SYSTEM POS

Posnet Trio to dobre rozwiązanie w przystępnej cenie dla osób, które rozpoczynają działalność. Jest pierwszą i jedyną na rynku drukarką fiskalną z możliwością podpięcia innowacyjnego obrotowego uchwytu na urządzenie mobilne takie jak tablet czy smartfon. Dzięki niemu informacje wyświetlane na tablecie może zobaczyć sprzedawca a po obróceniu - klient. Istotną kwestią jest ergonomiczność – zestawiając drukarkę z urządzeniem mobilnym otrzymujesz w pełni funkcjonalny POS. Wraz z rozwojem firmy możesz wzbogacić i udoskonalić funkcjonalność drukarki o trzy moduły rozszerzenia.

ORYGINALNY WZÓR I DESIGN