Drukarka fiskalna Elzab Zeta (Sprzedaż zakończona)

Nowy produkt

Sprzedaż zakończona. 
Drukarka dostępna w wersji Online. 
Sprawdź na naszej stronie
w zakładce drukarki fiskalne.

Więcej szczegółów

  • Wbudowany
  • Zewnętrzny

Opis

Ilość towarów (PLU)300 000
Kopia elektronicznaTak
Drukowanie fakturTak
Szerokość rolki57mm
Długość rolki60m
Szybkość druku48 mm/s
Obcinacz papieruNie
Nazwa towarów42 znaki
Wyświetlacz operatoraWspólny z wyświetlaczem klienta lub zewnętrzny TFT (480x272 pikseli) z możliwością ustawienia 65 tys. kolorów (tła, czcionki) oraz kolorowej grafiki wygaszacza (opcja)
Wyświetlacz klientaLCD 2x16 znaków
Wymiary170 x 111 x 90 (gł. x szer. x wys.)
Waga0,9 kg
Akumulatorwewnętrzny żelowy (6V/1,2 Ah)
Złącza- komunikacji z PC (RS232) - komunikacji z PC (USB) - dodatkowego, zewnętrznego wyświetlacza - karty kopii elektronicznej (uSD)

Więcej informacji

Drukarka fiskalna Elzab Zeta to doskonałe rozwiązanie dla małych oraz średnich firm usługowo-handlowych z uwagi na jej kompatybilną wielkość, jednak szeroką gamę możliwości. Świetnie sprawdzi się ona w małych sklepikach oraz kioskach, w których wielkość lady została ograniczona do minimum. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest miejsce na dużą rolkę papieru (aż 60 metrów), a także stworzenie wygodnego stanowiska pracy w wybranej części sklepu, z uwagi na możliwość podłączenia wolnostojącego ekranu dla klientów.

Ponadto cechami, które z pewnością wyróżniają tę drukarkę jest system wydruku FV, możliwość pojawienia się na rachunku zapisów C128 i QR, selekcji informacji, które mają pojawić się na duplikacie paragonu, podpięcia urządzenia do instalacji w aucie (12/24V) oraz wydruk zarówno tekstowego, jak i graficznego nagłówku na paragonie. Dodatkowo można dokupić również licencję, by w tym samym czasie używać dwa porty sprzedaży: USB oraz RS232.

Drukarka fiskalna Elzab Zeta prezentuje się bardzo estetycznie, gdyż wszystkie kable poprowadzone są do dołu.