Drukarka fiskalna Elzab Zeta (Sprzedaż zakończona)

Nowy produkt

Sprzedaż zakończona. 
Drukarka dostępna w wersji Online. 
Sprawdź na naszej stronie
w zakładce drukarki fiskalne.

Więcej szczegółów

  • Wbudowany
  • Zewnętrzny

Opis

Drukarka fiskalna Elzab Zeta to doskonałe rozwiązanie dla małych oraz średnich firm usługowo-handlowych z uwagi na jej kompatybilną wielkość, jednak szeroką gamę możliwości. Świetnie sprawdzi się ona w małych sklepikach oraz kioskach, w których wielkość lady została ograniczona do minimum. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest miejsce na dużą rolkę papieru (aż 60 metrów), a także stworzenie wygodnego stanowiska pracy w wybranej części sklepu, z uwagi na możliwość podłączenia wolnostojącego ekranu dla klientów.

Ponadto cechami, które z pewnością wyróżniają tę drukarkę jest system wydruku FV, możliwość pojawienia się na rachunku zapisów C128 i QR, selekcji informacji, które mają pojawić się na duplikacie paragonu, podpięcia urządzenia do instalacji w aucie (12/24V) oraz wydruk zarówno tekstowego, jak i graficznego nagłówku na paragonie. Dodatkowo można dokupić również licencję, by w tym samym czasie używać dwa porty sprzedaży: USB oraz RS232.

Drukarka fiskalna Elzab Zeta prezentuje się bardzo estetycznie, gdyż wszystkie kable poprowadzone są do dołu.

Dane techniczne

Ilość towarów (PLU)300 000
Kopia elektronicznaTak
Drukowanie fakturTak
Szerokość rolki57mm
Długość rolki60m
Szybkość druku48 mm/s
Obcinacz papieruNie
Nazwa towarów42 znaki
Wyświetlacz operatoraWspólny z wyświetlaczem klienta lub zewnętrzny TFT (480x272 pikseli) z możliwością ustawienia 65 tys. kolorów (tła, czcionki) oraz kolorowej grafiki wygaszacza (opcja)
Wyświetlacz klientaLCD 2x16 znaków
Wymiary170 x 111 x 90 (gł. x szer. x wys.)
Waga0,9 kg
Akumulatorwewnętrzny żelowy (6V/1,2 Ah)
Złącza- komunikacji z PC (RS232) - komunikacji z PC (USB) - dodatkowego, zewnętrznego wyświetlacza - karty kopii elektronicznej (uSD)