Drukarka fiskalna Elzab Zeta

Nowy produkt

Kompaktowe i wielofunkcyjne urządzenie dedykowane dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Więcej szczegółów

1 490,00 zł

  • Wbudowany
  • Zewnętrzny

Opis

Drukarka fiskalna Elzab Zeta to doskonałe rozwiązanie dla małych oraz średnich firm usługowo-handlowych z uwagi na jej kompatybilną wielkość, jednak szeroką gamę możliwości. Świetnie sprawdzi się ona w małych sklepikach oraz kioskach, w których wielkość lady została ograniczona do minimum. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest miejsce na dużą rolkę papieru (aż 60 metrów), a także stworzenie wygodnego stanowiska pracy w wybranej części sklepu, z uwagi na możliwość podłączenia wolnostojącego ekranu dla klientów.

Ponadto cechami, które z pewnością wyróżniają tę drukarkę jest system wydruku FV, możliwość pojawienia się na rachunku zapisów C128 i QR, selekcji informacji, które mają pojawić się na duplikacie paragonu, podpięcia urządzenia do instalacji w aucie (12/24V) oraz wydruk zarówno tekstowego, jak i graficznego nagłówku na paragonie. Dodatkowo można dokupić również licencję, by w tym samym czasie używać dwa porty sprzedaży: USB oraz RS232.

Drukarka fiskalna Elzab Zeta prezentuje się bardzo estetycznie, gdyż wszystkie kable poprowadzone są do dołu.

Dane techniczne

Ilość towarów (PLU) 300 000
Kopia elektroniczna Tak
Drukowanie faktur Tak
Szerokość rolki 57mm
Długość rolki 60m
Szybkość druku 48 mm/s
Obcinacz papieru Nie
Nazwa towarów 42 znaki
Wyświetlacz operatora Wspólny z wyświetlaczem klienta lub zewnętrzny TFT (480x272 pikseli) z możliwością ustawienia 65 tys. kolorów (tła, czcionki) oraz kolorowej grafiki wygaszacza (opcja)
Wyświetlacz klienta LCD 2x16 znaków
Wymiary 170 x 111 x 90 (gł. x szer. x wys.)
Waga 0,9 kg
Akumulator wewnętrzny żelowy (6V/1,2 Ah)
Złącza - komunikacji z PC (RS232) - komunikacji z PC (USB) - dodatkowego, zewnętrznego wyświetlacza - karty kopii elektronicznej (uSD)