Drukarka fiskalna Elzab Mera Online BT/WIFI LAN

Nowy produkt

Urządzenie, które umożliwia pracę we wszystkich systemach sprzedażowych.

Więcej szczegółów

3 090,00 zł

  • Tak
  • Nie

Opis

Ilość towarów (PLU)350 000
Kopia elektronicznaTak
Drukowanie fakturTak (Opcja)
Szerokość rolki57mm
Długość rolki80m
Obcinacz papieruTak
Nazwa towarów40 znaków
Wyświetlacz operatoraWspólny z wyświetlaczem klienta
Wyświetlacz klientawyświetlacz TFT (480x272 pikseli) z możliwością ustawienia 256 kolorów (tła, czcionki) oraz kolorowego wygaszacza
Wymiary237 x 129 x 136 / 237 z wyświetlaczem (gł. x szer. x wys.)
Waga2,0 kg
Akumulatorwewnętrzny żelowy (12V/1,2 Ah)
Złącza- komunikacji z PC (RS232) - komunikacji z PC (USB) - szuflady na pieniądze typu RJ

Więcej informacji

Drukarka fiskalna Elzab Mera Online BT/WIFI/LAN to trójprotokółowe urządzenie (ELZAB, Thermal, UPOS), które prawidłowo działa we współpracy ze wszystkimi systemami sprzedażowymi. Posiada ono szereg funkcjonalnych standardów, dzięki którym doskonale sprawdzi się w firmach potrzebujących porządnego systemu drukującego, zautomatyzowanego obcinacza papieru, zintensyfikowanej prędkości wydruku rachunków oraz niefiskalnych spersonalizowanych wydruków. Co więcej, drukarka fiskalna Elzab Mera Online może rejestrować do 350 tysięcy produktów, dzięki czemu nadaje się do użytku nawet w wielkopowierzchniowych sklepach takich jak np. supermarket, czy hurtownia.

Urządzenie to jest połączeniem funkcjonalności z praktycznością, ponieważ posiada wiele przydatnych systemów i rozwiązań, ukrytych w niezwykle kompaktowym rozmiarze. Warto wspomnieć, że drukarka ta umożliwia zapisywanie duplikatu rachunku na karcie microSD o bardzo dużej pojemności, posiada ona także niezwykle przydatną funkcję "easy load", a nawet kolorowy wyświetlacz, na którym mogą pokazywać się dowolne grafiki, logotypy, ważne informacje, data oraz slogany reklamowe. Zwiera także porty USBRS232 oraz w moduł komunikacji bezprzewodowej (Bluetooth/ WiFi), 44 niefiskalne formatki, opcję wydruku na rachunku graficznego nagłówka oraz kodów kreskowych. Ponadto drukarka umożliwia modyfikację pozycji sprzedaży tak, by wydrukować szczegółowe informacje na temat konkretnego produktu, bądź ograniczyć je do jednej linii.

FUNKCJONALNA

Doceniona przez liczne grono użytkowników drukarka ELZAB Mera dostępna w wersji ONLINE.
Wysokiej klasy, szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z automatycznym obcinaczem papieru w standardzie.
Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzi się w supermarkecie, hurtowni, hotelu, restauracji, księgarni oraz stacji paliw.
Jej niewielkie gabaryty stanowią idealne rozwiązanie przy ograniczonej powierzchni lady sklepowej.

Wyposażona w złącze LAN oraz w moduł komunikacji bezprzewodowej (Bluetooth/ WiFi), które można wykorzystać do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas. Podłączana do komputera za pośrednictwem USB, LAN lub RS232.

Warte podkreślenia

  • komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas
  • kolorowy wyświetlacz TFT 4,3” o regulowanym położeniu, z możliwością wyświetlania do ośmiu grafik (logo apteki, reklamy), komunikatów lub aktualnej daty i godziny
  • możliwość podłączenia dodatkowego, wolnostojącego wyświetlacza
  • wydruk faktur VAT
  • superformatka – generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych (potwierdzeń, pokwitowań, kuponów rabatowych)