Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL

Nowy produkt

Połączenie innowacji oraz niezawodności.

Więcej szczegółów

2 799,00 zł

  • Standard
  • Z wyświetlaczem wolnostojącym lub podwieszanym i Ethernet
  • Z wyświetlaczem wbudowanym i Ethernet

Opis

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL to najmniejsza drukarka fiskalna, która umożliwia wydruk kodów oraz grafik w wymiarze 2D zarówno na rachunkach, jak i na fakturach i paragonach niefiskalnych. Charakteryzuje się ona przede wszystkich bardzo nowoczesnym wyglądem oraz połączeniem innowacyjnych funkcji z niezawodnymi systemami. Stworzona jest dla szerokiego grona użytkowników: od supermarketów, przez hotele, po kina. W przypadku tego modelu dostępne są cztery rodzaje wyświetlacza: klasyczny LCD, podwieszany LCD, wolnostojący LCD oraz umieszczony w pokrywie drukarki OLED.

Ponadto urządzenie cechuje się szybkim systemem drukującym, dużym wyborem niefiskalnych wydruków, kompaktowy rozmiarem, niską wagą, a także dopasowaniem do większości typów szuflad na pieniądze.

Dane techniczne

Ilość towarów (PLU) 250 000
Kopia elektroniczna Tak
Drukowanie faktur Tak
Szerokość rolki 57mm
Długość rolki 100m
Szybkość druku 47 linii/s
Obcinacz papieru Tak
Nazwa towarów 40 znaków
Wyświetlacz operatora wspólny z wyświetlaczem klienta
Wyświetlacz klienta standardowy - alfanumeryczny LCD 2x20 znaków, wolnostojący - alfanumeryczny LCD 2x20 znaków, kompaktowy - alfanumeryczny OLED 4x20 znaków
Wymiary 125 x 139 x 171(232 w wersji standardowej( mm
Waga ~2,6 kg
Akumulator AGM 12V/1,2Ah zapewniający wydruk min. 6000 linii
Złącza 1 x USB, 1 x RS232, Ethernet w wersji z wyświetlaczem wolnostojącym i OLED (jako opcja dodatkowa w wersji z wyświetlaczem wbudowanym)
Zakres temperatur pracy 5 – 40oC