700zł zwrotu.jpg

Kasa fiskalna taniej o 700zł, czyli jak otrzymać zwrot za zakup urządzenia fiskalnego.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami podatnik ma prawo otrzymać zwrot 90% wartości zakupionego urządzenia fiskalnego jednak w kwocie nie większej niż 700zł. 

elzab d10.jpg

Drukarka fiskalna Elzab D10 - Kopia elektroniczna, dotykowy wyświetlacz, moduł WiFi oraz Bluetooth – Idealnie mobilna

Elzab D10 to nic innego jak mobilna drukarka fiskalna doskonała dla niewielkich punktów handlowych. Doskonała w branżach, gdzie liczy się mobilność. 

oddziały.jpg

O nas

Od samego początku stawiamy na profesjonalizm oraz kompleksową obsługę biznesu. Firma działa już od 1995 roku rozpoczynając swoją działalność w Raciborzu.

thermal a xl.jpg

Mnogość funkcji aptecznych w w nowoczesnej formie czyli rewelacyjna drukarka fiskalna Thermal XL w wersji aptecznej. 

Wprowadziliśmy do naszej oferty drukarkę Posnet Thermal A XL w wersji aptecznej. W porównaniu do wersji standardowej Thermal A XL posiada możliwość wydruku wielu przydatnych przy pracy w aptece formatek.

paytel.jpg

Płatność kartą w Twoim sklepie już od 16zł miesięcznie. Sprawdź naszą ofertę na terminale płatnicze.

Już są! Nowe ceny za wynajem terminala płatniczego umożliwiającego płatności kartami płatniczymi oraz sprzedaż doładowań. Niskie prowizje za transakcje rozpoczynające się już od  0,55%. 

jota e.jpg

Największa z możliwych baza towarowa w kasie fiskalnej segmentu średniego czyli Elzab Jota E z możliwością zaprogramowania 20tys kodów PLU.

Nowość w naszej ofercie to kasa fiskalna Elzab Jota E w wersji z powiększoną bazą towarową o ilości 20 479 PLU. Posiada ona szereg złącz pozwalających między innymi na pracę w sieci LAN.

jota e.jpg

Nowoczesne urządzenie w branży transportowej - POSNET Temo HS jako bileterka

Już wkrótce pojawi się w naszej ofercie nowe urządzenie marki POSNET. Jest to model przystosowany specjalnie do branży transporowej. Urządzenie Posnet Temo HS uzyskało homologację Głównego Urzędu Miar 1 lutego 2016 roku. 

<< więcej >>
jota e.jpg

Marka Posnet już po raz 9. nagrodzona Laurem Klienta

Kolejny raz konsumenci docenili firmę POSNET. Na 100 osób 43 poleciłyby kasy tej marki znajomym.

<< więcej >>