Szuflada kasowa ELZAB Gamma A22

Nowy produkt

Zapytaj o dostępność 

[email protected]

Telefony: 77 482 67 47, 533 355 477

Więcej szczegółów

450,00 zł

Opis

Wymiary43,1 cm x 32,7 cm x 12,4 cm
Przegrody8
Metoda otwarciaotwieranie szuflady bezpośrednio z kasy, przy pomocy klucza (trójpozycyjny zamek) lub w trybie awaryjnym

Więcej informacji

Szuflady Kasowe Elzab Gamma to urządzenia, które nie mają sobie równych w swojej dziedzinie. Są one bowiem połączeniem praktycznych funkcji z niezawodnymi systemami. Doskonale odnajdują się zarówno w małych, jak i wielkich punktach sprzedaży, natomiast w Polsce funkcjonują one niemalże we wszystkich placówkach Mc Donald's, KFC, BP, Statoil oraz Jet.

Charakteryzują się przede wszystkim wykonaniem z
wysokiej klasy stali nierdzewnej oraz plastiku, które stanowią gwarancję wytrzymałości obudowy. Co więcej, niniejsze szuflady posiadają ruchome prowadnice, umożliwiające ich ciche oraz bezproblemowe funkcjonowanie. Dodatkowo zostały również wyposażone w szczelinę na różnego rodzaju druki takie jak czek lub bon. Mogą być one otwierane z użyciem kluczyka, za pomocą klawiatury kasy fiskalnej, a nawet w mechanizmie awaryjnym.

Szuflady Kasowe Elzab Gamma posiadają trzy złącza: RJ12, D-SUB oraz Mini Jack. Natomiast oprócz standardowych napięć, w jakich mogą pracować, to jest 12 i 24 V, można je dostosować również do innych napięć. Ponadto mogą one współpracować z różnymi modelami urządzeń, odmiennych producentów.

Co więcej, niniejsze urządzenia posiadają niezwykle
funkcjonalną możliwość dostosowania układu pojemników na banknoty oraz monety według własnego uznania.