Szuflada aktywna duża

Nowy produkt

Wytrzymała szuflada aktywna, znajdująca się w metalowej obudowie.Wytrzymała szuflada aktywna, znajdująca się w metalowej obudowie. 

Więcej szczegółów

280,00 zł

Opis

Szuflada aktywna duża to produkt, który charakteryzuje się solidnością wykonania, a także szeregiem bardzo przydatnych funkcji. Posiada ona bowiem trójpozycyjny zamek, który umożliwia jej otworzenie za pomocą kluczyka oraz elektromagnesu, a także zablokowanie z użyciem kluczyka. Można ją połączyć z kasami fiskalnymi za pomocą bardzo praktycznego interfejsu RS232, z których czerpie ona zasilanie.

Niniejsza szuflada daję również możliwość
dowolnej zmiany układu przegródek na bilony i banknoty, a także jest ona wyposażona w dwie szczeliny, służące do umieszczania jej wnętrzu talonów, bonów lub czeków, bez konieczności otwierania urządzenia.

Co więcej
szuflada aktywna może zostać zamontowana pod blatem, dzięki wyposażeniu w bardzo przydatne uchwyty. Posiada ona aż 13 wkładów, z czego 5 przeznaczonych jest na banknoty, zaś 8 na monety. Natomiast jej wymiary są następujące: 410 (szerokość) x 415 (głębokość) x 100 (wysokość) mm. Urządzenie waży 7 kg.

Dane techniczne

Wymiary 410 mm x 415 mm x 100 mm
Przegrody 8 pojemników na bilon, 5 pojemników na banknoty