Terminal płatniczy PayTel Ingenico IWL250

Nowy produkt

Najnowszej generacji terminal płatniczy.

Więcej szczegółów

  • Standard
  • z bazą ładującą

Więcej informacji

Terminal płatniczy PayTel Ingenico IWL250 to urządzenie nowej generacji, które z pewnością będzie służyło swoim użytkownikom przez długie lata. Posiada ono bardzo atrakcyjny wygląd, jest prosty w obsłudze oraz w miarę lekki. Kolorowy ekran TFT oraz jego dobra rozdzielczość dodatkowo podnoszą atrakcyjność niniejszego modelu.

Do niewątpliwych zalet terminala należy także system płatności zbliżeniowych, sprawny mechanizm drukujący oraz możliwość funkcjonowania urządzenia bez zasilania, dzięki czemu idealnie sprawdza się ono w działalności mobilnej.

Warto wspomnieć, iż terminal płatniczy PayTel Ingenico IWL250 jest niezwykle wydajny, co umożliwia bardzo szybkie dokonywanie różnego rodzaju płatności elektronicznych. Na dodatek, został on nagrodzony certyfikatem PCI PED, a także wypełnia wszystkie standardy dotyczące bezpieczeństwa.Oferujemy umowy krótko jak i długoterminowe - od 3 do 48 miesięcy przy bardzo atrakcyjnych prowizjach od transakcji zaczynających się od 0,53% a kończących się na 0,87%.

Kwota wynajmu terminala bezprzewodowego już od 38,00zł netto miesięcznie. 

Terminale posiadają również możliwość sprzedaży doładowań. Funkcjonalność ta jest darmowa a marża na sprzedaży może wynosić nawet 9%.


Dodatkowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 697 212 351 oraz w punktach stacjonarnych w Raciborzu, Kędzierzynie-Koźlu oraz Wodzisławiu Śląskim